Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny tucznoDobra kapela to połowa sukcesu każdego przyjęcia, gwarancja udanej zabawy i satysfakcji Państwa Młodych oraz ich gości. Nie dziwi zatem fakt, że wymagania Młodych Par rosną i poszukują oni kompetentnych, doświadczonych i profesjonalnych zespołów muzycznych.

Jeśli więc poszukują Państwo zespołu muzycznego na wesele w Tucznie, koniecznie muszą Państwo wynająć naszą kapelę Damy Radę. Gwarantujemy, że nasze doświadczenie z setek imprez, które już są za nami, spełni wszystkie – nawet najbardziej wygórowane – Państwa oczekiwania.

W naszym repertuarze znajdą Państwo hity polskie i zagraniczne, zarówno stare, jak i te najnowsze przeboje. Zagramy też nieśmiertelne disco-polo. Każdy gość – młodszy czy starszy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy dobrą zabawę pod nogę, parkiet cały czas będzie pełen, do tańca zachęcimy nawet beztalencia w tym zakresie.

Rozkręcimy każde przyjęcie weselne, zapewnimy też dodatkowe efekty, jak reflektory czy wytwornica dymu. Wszystko po to, by Państwo mieli najwspanialsze wesele w Tucznie. Zespół muzyczny Damy Radę to doskonały wybór.