weselny zespół muzyczny Inowrocław

zespol muzyczny poddebiceDobry zespół muzyczny to połowa sukcesu wesela. A nawet więcej. Przecież przyjęcie przede wszystkim polega na zabawie na parkiecie i tańcach do białego rana. A więc muzyka jest w tym wszystkim niemal najważniejsza. Kapela zajmuje się zabawianiem gości, dbaniem o ich nastrój czy organizacją zabaw. Dlatego też trzeba zdecydować się na profesjonalną ofertę. A my – zespół muzyczny na wesele w Poddębicach Damy Radę – taką dla Was przygotowaliśmy.

Jaką muzykę gramy? W naszym repertuarze znajdują się rożne utwory – takie, przy których których bawią się wszyscy – zarówno młodzi, jak i starsi. To przeboje niemal z wszystkich stylów muzycznych, od lat 50. po czasy współczesne.

Jakie dodatkowe atrakcje mamy dla gości? To przede wszystkim dobrze znane zabawy z muzyką jak nieśmiertelne Kaczuszki czy Pociąg. Zajmujemy się również oczepinami. I organizujemy konkursy – kulturalne i w granicach dobrego smaku. Nagłaśniamy i dodatkowo oświetlamy salę przyjęcia – wspaniałe efekty świetlne dodadzą wyjątkowego klimatu zabawie.

Czy zespół weselny to tylko obsługa muzyczna? Oczywiście, że nie. Zajmujemy się także konferansjerką. Witamy gości, inicjujemy toasty, mamy stały kontakt z gośćmi, zachęcamy ich do zabawy.

Dlatego warto wybrać zespół Damy Radę. A jeśli macie jakieś życzenia czy sugestie – chętnie z nich skorzystamy. Zapraszamy do kontaktu. Z nami każde wesele w Poddębicach się uda!