Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny poddebice Dobry zespół muzyczny to połowa sukcesu wesela. A nawet więcej. Przecież przyjęcie przede wszystkim polega na zabawie na parkiecie i tańcach do białego rana. A więc muzyka jest w tym wszystkim niemal najważniejsza. Kapela zajmuje się zabawianiem gości, dbaniem o ich nastrój czy organizacją zabaw. Dlatego też trzeba zdecydować się na profesjonalną ofertę. A my – zespół muzyczny na wesele w Poddębicach Damy Radę – taką dla Was przygotowaliśmy.

Jaką muzykę gramy? W naszym repertuarze znajdują się rożne utwory – takie, przy których których bawią się wszyscy – zarówno młodzi, jak i starsi. To przeboje niemal z wszystkich stylów muzycznych, od lat 50. po czasy współczesne.

Jakie dodatkowe atrakcje mamy dla gości? To przede wszystkim dobrze znane zabawy z muzyką jak nieśmiertelne Kaczuszki czy Pociąg. Zajmujemy się również oczepinami. I organizujemy konkursy – kulturalne i w granicach dobrego smaku. Nagłaśniamy i dodatkowo oświetlamy salę przyjęcia – wspaniałe efekty świetlne dodadzą wyjątkowego klimatu zabawie.

Czy zespół weselny to tylko obsługa muzyczna? Oczywiście, że nie. Zajmujemy się także konferansjerką. Witamy gości, inicjujemy toasty, mamy stały kontakt z gośćmi, zachęcamy ich do zabawy.

Dlatego warto wybrać zespół Damy Radę. A jeśli macie jakieś życzenia czy sugestie – chętnie z nich skorzystamy. Zapraszamy do kontaktu. Z nami każde wesele w Poddębicach się uda!