zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Złotów

zespol muzyczny zlotow Każda para młoda marzy, by jej wesele było udane, by przyniosło mnóstwo miłych wspomnień i dobrych wrażeń. A to nietrudne! Wystarczy tylko skorzystać z naszej oferty – najlepszego zespołu muzycznego na wesele w Złotowie!

Damy Radę to kapela, która już od długiego czasu uświetnia swoją grą przyjęcia weselne. Mamy duże doświadczenie i to pozwoliło nam zgromadzić spory repertuar piosenek – przebojów z lat 60., 70., 80., 90. i najnowszych hitów. To utwory, przy których chętnie bawią się starsi i młodsi. Wesele to nie tylko muzyka – dlatego my zapewniamy o wiele więcej niż tylko grę i wokal. Wcielamy się w wodzirejów i konferansjerów – organizujemy zabawy i konkursy, dbamy o dobrą atmosferę i nastrój gości. Mamy także swój profesjonalny sprzęt do nagłośnienia i oświetlenia sali.

Jeśli więc marzysz o wspaniałym weselu – my spełnimy Twoje marzenia. Na pewno nie będziesz żałować, a poziom naszej obsługi muzycznej Cię zaskoczy. Skontaktuj się z nami, a my Damy Radę rozkręcić każde wesele w Złotowie!

 

 

"W Złotowie organizowaliśmy nasze wesele, gdyż stamtąd pochodzimy. Przyjęcie weselne było dwudniowe. Wiele zespołów muzycznych na drugi dzień gra nieco słabej przede wszystkim ze względu na zmęczenie. Ale ta kapela muzyczna trzyma wysoki poziom od początku do samego końca. Rewelacyjnie rozkręcają zabawę. A na drugi dzień świetnie podtrzymywali atmosferę zabawy. A jak goście byli zmęczeni szaloną zabawą na parkiecie, to dostosowali tak muzykę, aby można była nieco odpocząć. Były też zabawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wszystko wyszło rewelacyjnie. Dziękujemy!"

 

Krystyna i Damian

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: