Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol sierpc Zespół muzyczny na wesele w Sierpcu Damy Radę zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że warto nas wybrać – zrobimy wszystko, by Państwa wesele było jak najbardziej udane i przede wszystkim – pozostało na zawsze w Waszych wspomnieniach.

Co dla Państwa przygotowaliśmy? Profesjonalną obsługę muzyczną i konferansjerską. Gwarantujemy muzykę na najwyższym poziomie, utwory z różnych epok i stylów oraz zawodowe brzmienie, dzięki najlepszej jakości urządzeniom nagłaśniającym. Zajmiemy się czuwaniem nad przebiegiem przyjęcia oraz organizacją zabaw i konkursów.

Przygotowaliśmy także efekty wizualne – oświetlimy parkiet i scenę reflektorami, laserami i wytwornicą dymu. Dzięki temu klimat przyjęcie będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Chętnie też omówimy wszystkie szczegóły – jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i życzenia, z przyjemnością je zrealizujemy.

Zapraszamy do kontaktu z nami – gwarantujemy, ze oprawa muzyczna Waszego wesela będzie bardzo profesjonalnie przygotowana. Jeśli wesele w Sierpcu – to tylko z zespołem Damy Radę!