zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół weselny Poznań

zespol muzyczny poznan

Planowanie wesela to dość czasochłonne i nieraz stresujące zajęcie. Rezerwacje terminów, gorączkowe dogrywanie szczegółów... Lepiej więc wcześniej zająć się organizacją. Bardzo ważne jest wynajęcie dobrego zespołu, który zapewni obsługę muzyczną wesela. W końcu cała zabawa polega na tańcach do białego rana przy akompaniamencie żywiołowych kawałków. Jeśli organizujesz przyjęcie weselne w Poznaniu, zarezerwuj zespół muzyczny Damy Radę.

Gramy na weselach i rożnego typu imprezach już bardzo długo. Mamy doświadczenie w rozkręcaniu zabaw oraz w konferansjerce. Co przemawia na naszą korzyść? Z pewnością bogaty repertuar. Gramy przeboje z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych oraz najnowsze przeboje. Mamy szeroki zakres konkursów, które możemy poprowadzić. Posiadamy instrumenty najwyższej jakości. Zapewniamy techniczne przygotowanie sali – mamy sprzęt, który gwarantuje profesjonalne efekty dźwiękowe i oświetleniowe.

Zanim Państwo nas zarezerwują, można zapoznać się z naszym repertuarem i wykonaniami nagranymi na poprzednich weselach. Wcześniej dogrywamy wszystkie szczegóły, spełniamy wszystkie życzenia i oczekiwania młodej pary i jej gości. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem. Świetnie (i długo) bawiący się uczestnicy przyjęcia to nasze główne zadanie.

Nie poprzestajemy tylko na weselach. Obsługujemy muzycznie studniówki, bale karnawałowe i sylwestrowe, gramy na firmowych eventach i spotkaniach integracyjnych. Styl naszego grania dopasowujemy do rodzaju imprezy oraz do gustów bawiących się gości. Wesela czy zabawa taneczna z innej okazji to dla nas wyzwanie. I realizujemy je śpiewająco.

Rekomendacje:

"Długo szukaliśmy odpowiedniej kapeli na nasze wesele w Poznaniu. Wybór był naprawdę wielki i trudno było się nam zdecydować. Po żmudnych poszukiwaniach natrafiliśmy w końcu na zespół muzyczny Damy Radę i cieszymy się bardzo, że właśnie tak się stało. Nasze wesele dzięki tej tej kapeli było po prostu cudowne. Żaden z gości nie narzekał na barak zabawy. My również wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Polecamy wszystkim zespół na wesele Damy Radę, bo na pewno i wam zapewni doskonałą oprawę muzyczną."

Ala i Łukasz
Gramy w Poznaniu oraz okolicach

Zespół muzyczny Poznań | Zespół muzyczny Owińska

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: