Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny poznan

Planowanie wesela to dość czasochłonne i nieraz stresujące zajęcie. Rezerwacje terminów, gorączkowe dogrywanie szczegółów... Lepiej więc wcześniej zająć się organizacją. Bardzo ważne jest wynajęcie dobrego zespołu, który zapewni obsługę muzyczną wesela. W końcu cała zabawa polega na tańcach do białego rana przy akompaniamencie żywiołowych kawałków. Jeśli organizujesz przyjęcie weselne w Poznaniu, zarezerwuj zespół muzyczny Damy Radę.

Gramy na weselach i rożnego typu imprezach już bardzo długo. Mamy doświadczenie w rozkręcaniu zabaw oraz w konferansjerce. Co przemawia na naszą korzyść? Z pewnością bogaty repertuar. Gramy przeboje z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych oraz najnowsze przeboje. Mamy szeroki zakres konkursów, które możemy poprowadzić. Posiadamy instrumenty najwyższej jakości. Zapewniamy techniczne przygotowanie sali – mamy sprzęt, który gwarantuje profesjonalne efekty dźwiękowe i oświetleniowe.

Zanim Państwo nas zarezerwują, można zapoznać się z naszym repertuarem i wykonaniami nagranymi na poprzednich weselach. Wcześniej dogrywamy wszystkie szczegóły, spełniamy wszystkie życzenia i oczekiwania młodej pary i jej gości. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem. Świetnie (i długo) bawiący się uczestnicy przyjęcia to nasze główne zadanie.

Nie poprzestajemy tylko na weselach. Obsługujemy muzycznie studniówki, bale karnawałowe i sylwestrowe, gramy na firmowych eventach i spotkaniach integracyjnych. Styl naszego grania dopasowujemy do rodzaju imprezy oraz do gustów bawiących się gości. Wesela czy zabawa taneczna z innej okazji to dla nas wyzwanie. I realizujemy je śpiewająco.

Rekomendacje:

"Długo szukaliśmy odpowiedniej kapeli na nasze wesele w Poznaniu. Wybór był naprawdę wielki i trudno było się nam zdecydować. Po żmudnych poszukiwaniach natrafiliśmy w końcu na zespół muzyczny Damy Radę i cieszymy się bardzo, że właśnie tak się stało. Nasze wesele dzięki tej tej kapeli było po prostu cudowne. Żaden z gości nie narzekał na barak zabawy. My również wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Polecamy wszystkim zespół na wesele Damy Radę, bo na pewno i wam zapewni doskonałą oprawę muzyczną."

Ala i Łukasz