zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Piła

zespol muzyczny pila

Odliczasz dni do wesela? Ten upływający czas to także intensywne przygotowania. Przecież wszystko trzeba dopracować, tak, by przyjęcie weselne było jak najbardziej udane. Od czego zacząć? Od zarezerwowania terminu kapeli weselnej. Czasami o to trudno, lepiej więc mieć to z głowy i już wcześniej „zaklepać” sobie zespół.

Poszukujesz zespołu muzycznego na wesele w Pile? Koniecznie zdecyduj się na Damy Radę! Dlaczego warto nas wybrać? Po pierwsze – doświadczenie. Naszą muzyką uświetniliśmy już mnóstwo wesel, dlatego też wiemy, co się podoba i przy czym goście dobrze się bawią. Po drugie – opnie naszych klientów. Poleca nas wiele Młodych Par, na których przyjęciach graliśmy. Po trzecie szeroki repertuar (ponad 500 różnych przebojów), który można z nami wcześniej ustalić. Po czwarte – organizujemy też zabawy i konkursy, wszystkie w granicach dobrego smaku, również można je przed weselem omówić.

Dlatego nie zwlekaj – rezerwuj termin już dziś. A my Damy Radę zagrać na najlepszym weselu w Pile!

 Rekomendacje:

"Zespół muzyczny Damy Radę z całą pewnością zasługuje na pozytywny komentarz. Nigdy nie zapomnimy, jak pięknie zagrali utwór na nasz pierwszy taniec. Dzięki tej kapeli chwila ta była niezwykle magiczna i na pewno będziemy ją pamiętać do końca życia. Duże brawa dla zespołu za przeprowadzenie całego wesela. Konkursy oraz zabawy, które poprowadzili dla gości, wciągnęły dosłownie wszystkich bez wyjątku. Zespół na wesele Damy Radę polecamy wszystkim znajomym, którzy będą brali ślub (Piła i okolice)."

Kasia i Paweł
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: