Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol czluchow Organizacja wesela jest nie lada zadaniem. Nic dziwnego – każda młoda para chce, by jej wesele było udane, wymarzone i dostarczyło mnóstwo wspaniałych wspomnień. Stąd też liczne i czasochłonne przygotowania do uroczystości, precyzyjnie ustalanie szczegółów i poszukiwanie atrakcyjnych ofert związanych z usługami weselnymi. Najważniejszą jednak ofertą, której wytrwale poszukują młode pary jest oprawa muzyczna przyjęcia weselnego.

Zapraszamy się do zapoznania z naszą ofertą – Damy Radę to najlepszy zespół muzyczny na wesele w Człuchowie. Zapewniamy profesjonalną obsługę muzyczną i konferansjerską. Posiadamy bogaty repertuar z różnych stylów muzycznych, gramy muzykę i dla starszych, i dla młodszych. Dysponujemy fachowym sprzętem nagłaśniającym i oświetlającym. Możemy zorganizować zabawy i konkursy. Przed przyjęciem można z nami omówić wszystkie szczegóły oraz zaproponować swoje pomysły i sugestie.

Jeśli więc szukasz kapeli, która sprosta wszystkim swoim oczekiwaniom – wybierz Damy Radę. A my zapewnimy Ci najlepsze wesele w Człuchowie!

 

 

"Wielkie podziękowania i słowa uznania dla zespołu muzycznego Damy Radę za granie na naszym weselu i prowadzenie imprezy. Byliście wprost rewelacyjni! Dzięki Wam nasze wesele było bardzo udane. Naprawdę wiecie jak poderwać gości z krzeseł i zapewnić im świetną zabawę do białego rana. Cieszymy się, że zagraliście u nas. Widać było w Was również pełen profesjonalizm. Polecamy!"

 

Karolina i Stefan