zespol_muzyczny_bydgoszcz_torun_inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
Muzyczny zespół weselny Inowrocław
Zespół weselny Toruń, Brodnica, Grudziądz, Rypin
zespół muzyczny Janikowo | Mogilno | Biskupin | Inowrocław
Sprawdzony zespół weselny Bydgoszcz | Toruń | Włocławek

Zespół muzyczny Nakło

Profesjonalny zespół muzyczny na wesele w Nakle

zespol muzyczny nakło i pocałunek młodej pary

Współcześnie coraz popularniejsze staje się wynajmowanie DJ-a zamiast kapeli, aby puszczał znane kawałki muzyczne podczas przyjęcia weselnego. Jednak zespół muzyczny Nakło, który swoją grą na żywo zachęci każdego uczestnika wesela do zabawy, nigdy nie będzie w mógł zostać w pełni zastąpiony przez DJ-a. Co więcej – szeroki i zróżnicowany repertuar pozwala na dobranie utworów tak, by wszyscy goście znaleźli coś dla siebie.

Profesjonalny zespół muzyczny w Nakle to nie tylko zróżnicowany repertuar piosenek granych na żywo. To również kontakt z gośćmi, który jest bardzo ważny i wpływa na atmosferę wesela, również w mieście Nakło. Zespół muzyczny powinien być otwarty i wprowadzać świetną atmosferę zabawy. DJ z kolei ma to do siebie, iż jest skupiony na dobieraniu kolejnych piosenek, przyjmowaniu dedykacji, a czasem organizacji konkursów. Brakuje często niestety serdecznego zwracania się do gości i podtrzymywania atmosfery zabawy.

Jeśli chcesz, by Twoje wesele było uświetnione grą na żywo koniecznie zarezerwuj zespół muzyczny Nakło Damy Radę. Jesteśmy kapelą, która rozrusza absolutnie każde wesele. Gramy na przyjęciach i rożnego rodzaju imprezach już od dłuższego czasu. Dzięki temu jako zespół muzyczny posiadamy bogaty bagaż doświadczeń i wiemy, jak grać, by wszyscy się dobrze bawili.

Konkursy podczas wesel nadal cieszą się niezwykłą popularnością. Dlatego też z przyjemnością zamieniamy się w wodzirejów i zajmujemy się organizacją i prowadzeniem wszystkich zabaw. Dodajmy zabaw wcześniej omówionych, tak, by Państwo Młodzi nie byli zaskoczeni ich przebiegiem.

Jeśli więc chcesz mieć pewność, że wybierasz właściwy zespół muzyczny w Nakle organizujesz swoje wesele to jesteś na dobrej stronie. Świadczyć o tym mogą rekomendacje par weselnych i liczne pozytywne opinie które otrzymaliśmy od osób, z którymi mieliśmy okazję współpracować. Dobrze wiemy, iż organizacja wesela to wyzwanie, któremu trzeba poświęcić wiele czasu i wysiłku. My, jako doświadczony zespół muzyczny Nakło możemy zagwarantować rewelacyjną zabawę do białego rana dla wszystkich gości, pełen profesjonalizm i jasne warunki współpracy. Nasz zespół muzyczny w Nakle posiada swój własny sprzęt – instrumenty, nagłośnienie oraz efekty świetlne (reflektory, wytwornice dymu). Wszystko wcześniej przygotujemy w miejscu wesela. Mogą Państwo nam zaufać. Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie obsługi muzycznej wesel. Damy Radę w Nakle!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Rekomendacje:

"W Nakle mamy sporo ładnych uroczych miejsc, w których mieliśmy kręcone ujęcia do filmu z wesela. Są one ładnym dodatkiem, jednak najlepsze są sceny w których widać, jak nasi goście weselni fantastycznie się bawią za sprawą zespołu muzycznego Damy Radę. Bardzo się cieszymy, że udało nam się zarezerwować tą kapelę muzyczną. To był zdecydowanie trafiony wybór. Goście bawili się do białego rana. Atmosfera zabawy była przednia, dużo się śmialiśmy oglądając uczestników zabaw. Nie zabrakło oczywiście super muzyki w wykonaniu tego zespołu, w tym również spokojnych romantycznych piosenek. Wielkie uznanie również za oświetlenie i poczucie humoru, bo wiemy, że żartów nie brakowało. Gorąco dziękujemy jeszcze raz no i serdecznie polecamy zespół Damy Radę wszystkim tym, którzy organizują wesele w Nakle i okolicach. Ten zespół muzyczny jest po prostu rewelacyjny!"

Halina i Jarek

"Ach, cóż to było za wesele ;) Zorganizowane w Nakle, kapel Damy Radę adekwatnie do nazwy sprawdził się doskonale. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że trafiliśmy właśnie na tę kapelę. Nasz ślub odbył się w miejscowości Nakło już kilka miesięcy temu, jednak wspomnienia zabawy weselnej są wciąż żywe. Choć obawialiśmy o zabawy weselne, ponieważ nasi goście nie należeli do najbardziej wyluzowanych, to zespół poradził sobie doskonale. Wszyscy świetnie się bawili, śmiali i szaleli na parkiecie. Lepszej zabawy nie mogliśmy sobie wymarzyć. Polecamy ten zespół na wesele nie tylko w Nakle !"

Justyna i Andrzej

"Damy Radę to najlepsza kapela na wesele w Nakle. Udało nam się bawić na dwóch weselach, na których grali, zanim zaprosiliśmy ich do współpracy, więc dobrze sprawdziliśmy naszą kapelę. Wesele wyszło fantastycznie, wszyscy żywiołowo się bawili. My jako para młoda również szaleliśmy na parkiecie, mimo wielu obowiązków weselnych. Mieliśmy również bardzo miłą niespodziankę ze strony zespołu muzycznego, z czego bardzo się cieszymy. I polecamy wszystkim zespół muzyczny na wesele w Nakle - Damy Radę."

Monika i Andrzej

“Całkiem niedawno odbyło się nasze wesele w Nakle. Jak wyszło? Dzięki zespołowi Damy Radę świetnie się bawiliśmy tak samo nasi goście. Poziom wykonania muzycznego bardzo mile nas zaskoczył, nie spodziewaliśmy się aż tak dobrej muzyki na naszym weselu. Poza tym zabawy i konkursy rozbawiły nas do łez, podobnie jak naszych gości. Niektóre znane inne nie, ale zespół tak wprowadzał atmosferę, że wszyscy doskonale się bawiliśmy. Byli też otwarci na nasze propozycje piosenek. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z zespołem DAMY RADĘ i gorąco polecamy tą kapelę wszystkim parom planującym swoje wesele.”

Anita i Piotr

“Nakło nie jest dużą miejscowością, jednak odbywają się tu świetne wesela. Udane są już na pewno wtedy, kiedy gra zespół DAMY RADĘ. Na naszym weselu zagrali świetnie. Wykonania muzyczne na wysokim poziomie, czasami nie wiedzieliśmy czy słuchać czy się bawić, konkursy i zabawy przy których można się było popłakać ze śmiechu. generalnie bardzo udana impreza. A co poza tym? Bardzo dobra atmosfera nie tylko współpracy, ale też samej imprezy. Kapela wyczuwała kiedy goście są zmęczeni a kiedy trzeba wprowadzić jeszcze więcej poczucia humoru. Poza tym jasne warunki podane już na początku, pełny konkret. Polecamy!”

Grażyna i Mirek

“Na wesele w Nakle zdecydowanie polecamy wszystkim narzeczonym zespół Damy Radę. Ta kapela poradzi sobie zawsze i wszędzie, doskonale rozkręcają każdą imprezę, no i jasne warunki współpracy już przy pierwszej rozmowie. Nasi goście świetnie bawili się do białego rana, konkursy i zabawy...oj na długo zostały w naszej pamięci, oczywiście wrażenia w pełni pozytywne. Dlatego też serdecznie polecamy. Z nimi każde wesele w Nakle i nie tylko, uda się na 200 %. Pozdrawiamy i jeszcze raz bardzo dziękujemy!”

Oliwia i Sławek

“Nasze wesele w Nakle było małe, kameralne, szybko organizowane. Trochę baliśmy się jak goście będą się bawić, jednak zupełnie niepotrzebnie. Zespół weselny DAMY RADĘ dbał o dobrą atmosferę i wspaniałą zabawę dla naszych gości. Doskonała muzyka, świetne konkursy i zabawy, rewelacyjne poczucie humoru. Zespół tak rozkręcił naszych gości, że nie chcieli zejść z parkietu do samego rana. Nie sądziliśmy, że nasze wesele będzie tak wyglądać. To dla nas ogromne pozytywne zaskoczenie. Dziękujemy!”

Justyna i Witek

“Zespół muzyczny w Nakle? To zdecydowanie takie, na którym gra zespół Damy Radę. Zagrali na naszym niedawno i szczerze mówiąc, dawno nie spotkaliśmy tak pozytywnej kapeli. Od początku była bardzo miła atmosfera współpracy, doskonale się bawiliśmy. Jasne warunki, umowa podpisana przed wesele, konkret, wszystko dopięte. Gdy zaproponowaliśmy swoje dwie zabawy, zgodzili się je przeprowadzić, z czego bardzo się ucieszyliśmy. No i muzyka grana na wysokim poziomie, doskonała do tańczenia, ale też do posłuchania przy stoliku, szczególnie wykonania tych spokojniejszych piosenek. Tak więc gorąco polecamy!”

Jowita i Krystian

“Nasze wesele w Nakle było bardziej zabawne niż się spodziewaliśmy. Wiedzieliśmy, że nasi znajomi będą poniekąd rozkręcać imprezę i coś przyszykują, ale nie spodziewaliśmy się, że kapela wprowadzi dodatkowo tak rewelacyjną atmosferę i utrzyma ją do samego końca! Świetne dialogi z publicznością, duże poczucie humoru, kapitalna muzyka, konkursy i zabawy, no i ta otwartość...jesteśmy zachwyceni. A na naszym weselu w Nakle zagrał zespół weselny DAMY RADĘ, który serdecznie polecamy nie tylko znajomym, ale wszystkim narzeczonym planującym swój wyjątkowy dzień. Z tym zespołem  wesele z pewnością się uda. Pozdrawiamy!”

Paulina i Wiktor

“A na wesele w Nakle serdecznie polecamy Wam sprawdzony zespół weselny DAMY RADĘ! Grali na naszym weselu i to jak! Piosenki zagrane na bardzo wysokim poziomie, czasami nie wiadomo było czy słuchać czy tańczyć. Nikt nie smęcił przy stoliku, wszystkich udało się wyciągnąć na parkiet z czego bardzo się cieszymy, bo w naszej rodzinie nie brakuje ponuarków. Zespół wprowadził kapitalną atmosferę, która utrzymywał do samego końca i to było świetne. Taki zespół muzyczny w Nakle to prawdziwa atrakcja! Serdecznie dziękujemy i gorąco pozdrawiamy! “

Karolina i Rafał
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie