zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Kępno

zespol muzyczny kepno

Marzysz o weselu z muzyką na najwyższym poziomie? Chcesz, żeby parkiet był pełen wirujących gości, a Ty i Twoja druga połówka mogli przeżyć najpiękniejszy dzień w swoim życiu? Nic prostszego! Wystarczy, że wybierz najlepszy zespół muzyczny na wesele w Kępnie – Damy Radę.

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Gwarantujemy doskonałą zabawę – bawić się będziecie przy hitach z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych oraz przy najnowszej muzyce. Jeśli macie jakieś życzenia – z przyjemnością je spełnimy. Zajmiemy się organizacją zabaw i konkursów – w granicach dobrego smaku, oczywiście.

Przygotowujemy się również od strony technicznej – przywozimy ze sobą na miejsce zabawy sprzęt nagłaśniający i oświetlający najwyższej jakości (głośniki, mikrofony, reflektory, wytwornicę dymu).

Z nami Wasze wesele z pewnością się uda, a my będziemy zaszczyceni umilić Wam i Waszym gościom te piękne chwile. Bo przede wszystkim – gramy dla Was, a nie dla siebie. Zarezerwuj termin, a my Damy Radę w Kępnie!

Rekomendacje:

"Kępno to naprawdę piękna miejscowość i jesteśmy niezwykle zadowoleni, że właśnie tu powiedzieliśmy sobie “tak” i że tu odbyło się nasze wesele, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszej oraz naszych gości. I za to chcielibyśmy serdecznie podziękować kapeli Damy Radę. Zespół muzyczny jak ten to naprawdę rzadkość. Wielu gości powtarzało, że dawno tak się nie wybawili. A i my nie możemy narzekać na niedostatek dobrej zabawy. Zespół na wesele Damy Radę polecamy każdej młodej parze bez wyjątku!"

Sabina i Mateusz
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: