Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny kepno

Marzysz o weselu z muzyką na najwyższym poziomie? Chcesz, żeby parkiet był pełen wirujących gości, a Ty i Twoja druga połówka mogli przeżyć najpiękniejszy dzień w swoim życiu? Nic prostszego! Wystarczy, że wybierz najlepszy zespół muzyczny na wesele w Kępnie – Damy Radę.

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Gwarantujemy doskonałą zabawę – bawić się będziecie przy hitach z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych oraz przy najnowszej muzyce. Jeśli macie jakieś życzenia – z przyjemnością je spełnimy. Zajmiemy się organizacją zabaw i konkursów – w granicach dobrego smaku, oczywiście.

Przygotowujemy się również od strony technicznej – przywozimy ze sobą na miejsce zabawy sprzęt nagłaśniający i oświetlający najwyższej jakości (głośniki, mikrofony, reflektory, wytwornicę dymu).

Z nami Wasze wesele z pewnością się uda, a my będziemy zaszczyceni umilić Wam i Waszym gościom te piękne chwile. Bo przede wszystkim – gramy dla Was, a nie dla siebie. Zarezerwuj termin, a my Damy Radę w Kępnie!

Rekomendacje:

"Kępno to naprawdę piękna miejscowość i jesteśmy niezwykle zadowoleni, że właśnie tu powiedzieliśmy sobie “tak” i że tu odbyło się nasze wesele, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszej oraz naszych gości. I za to chcielibyśmy serdecznie podziękować kapeli Damy Radę. Zespół muzyczny jak ten to naprawdę rzadkość. Wielu gości powtarzało, że dawno tak się nie wybawili. A i my nie możemy narzekać na niedostatek dobrej zabawy. Zespół na wesele Damy Radę polecamy każdej młodej parze bez wyjątku!"

Sabina i Mateusz