weselny zespół muzyczny Inowrocław

zespol muzyczny rawiczMacie w planach wesele? Trzeba więc pomyśleć o wyborze kapeli. Jeśli szukacie zespołu muzycznego na wesele w Rawiczu, to koniecznie skontaktujcie się z nami. Damy Radę to kapela, która z pewnością spełni wszystkie Wasze oczekiwania. A co nas wyróżnia?

Gramy już bardzo długo i posiadamy bogate doświadczenie. Wiemy, co i jak grać, żeby i gości, i państwo młodzi byli zadowoleni. W naszym repertuarze znajduje się ponad 500 najróżniejszych piosnek. To prawdziwy miks przebojów z różnych epok i stylów. A co najważniejsze – to sama para młoda może z nami ustalić listę granych utworów. Jeśli będziecie mieć takie życzenie, to nauczymy się dla Was nowej piosenki.

Zajmujemy się także konferansjerką podczas wesela. Dbamy, by dobry nastrój gości utrzymywał się cały czas. Możemy także zająć się organizację zabaw – wszystko to można wcześniej z nami ustalić. Przygotowane przez nas konkursy nie przekraczają granic dobrego smaku.

Damy Radę to najlepszy wybór na wesele w Rawiczu. Będziemy grać do białego rana, a Wy i Wasi goście zachowacie wiele miłych wspomnień z najlepszego przyjęcia weselnego. Zapraszamy do kontaktu z nami!

 

 

"Pozdrowienia dla zespołu muzycznego Damy Radę przesyłamy z naszego malowniczego Rawicza! Dziękujemy, że graliście na naszym weselu. Zabawa była fantastyczna, cała rodzina pytała się nas jak znaleźliśmy taki świetny zespół i chwalili wybór. Piosenki graliście fantastycznie. Mało który zespół muzyczny ma tak dobry poziom. Dziękujemy również za fantastyczne zabawy i oczywiście polecamy wszystkim znajomym z Rawicza i nie tylko."

 

Renata i Piotr