Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny kalisz

Ślub to niepowtarzalna okazja. A taka okazja to powód do zorganizowania świetnego przyjęcia. Dlatego huczne wesela to konieczny element ceremonii ślubnej. Dobra zabawa weselna kojarzy się przede wszystkim z tańcami do dobrej muzyki do białego rana. Narzeczeni poszukują więc sprawdzonej kapeli weselnej. Nie trzeba długo szukać. Zespół muzyczny Damy Radę zapewni doskonałą oprawę muzyczną każdego wesela w Kaliszu.

Dobra muzyka to przede wszystkim dobór właściwego repertuaru. Nasz zespół zapewnia bogaty wybór piosenek – od lat sześćdziesiątych do współczesnych czasów. Mieszamy różne style - rock, pop, disco polo – dobieramy utwory tak, by każdy gość wesela znalazł coś dla siebie. Nie robimy długich przerw, nie kończymy grać, dopóki zabawa na parkiecie trwa. Realizujemy wszystkie życzenia pary młodej i gości, co do repertuaru. Gramy wszystkie najpopularniejsze przeboje polskie i zagraniczne.

Chętnie zamieniamy się w wodzirejów. Specjalizujemy się w przygotowywaniu i prowadzeniu zabaw. Wcześniej ustalamy je z parą młodą, jesteśmy otwarci na nowe propozycje, zmiany i sugestie. Również prowadzenie wesela – od przywitania gości aż po oczepiny leży w naszej gestii.

Gramy na najlepszych instrumentach, przywieziemy z sobą na miejsce wesela sprzęt nagłaśniający i urządzenia wywołujące efekty świetlne, reflektory i wytwornicę dymu. Dzięki tym dodatkowym elementom stworzymy niepowtarzalną atmosferę.

Gramy nie tylko na weselach. Możemy uświetnić studniówkę, bal sylwestrowy i karnawałowy, imprezę firmową i integracyjną. Gwarantujemy Państwu świetną zabawę i dobry klimat. Damy Radę to profesjonaliści w każdym calu. Zabawa z nami zapewnia sukces.

Rekomendacje:

"Z pewnością nigdy nie zapomnimy naszego wesela w tak pięknym mieście jakim jest Kalisz. Nie tylko jedna miasto ma na to wpływ. Będziemy pamiętać ten dzień również dzięki oprawie muzycznej zapewnionej przez zespół muzyczny Damy Radę. Nie mamy w zwyczaju wystawiać jakichkolwiek komentarzy w sieci, ale ta kapela w 100% zasługuje na pochwałę. W zasadzie brak nam słów, żeby opisać, jak świetna była nasza zabawa weselna. Zespół na wesele Damy Radę polecamy z czystym sercem!"

Jadzia i Janek