Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol kartuzy Masz w planach wesele i chciałbyś, by było wymarzone, udane i trwało do białego rana, a goście nie schodzili z parkietu? To możliwe. Musisz tylko zadbać o profesjonalne przygotowanie wszystkich szczegółów. Najlepiej zacząć od wyboru kapeli weselnej. Profesjonalny zespół muzyczny na wesele w Kartuzach będzie najlepszym wyborem.

Dlaczego? Ponieważ gwarantujemy fachową oprawę muzyczną każdego przyjęcia. Co znajdziesz w naszej ofercie?

  • Profesjonalną obsługę muzyczną – w naszym repertuarze znajduje się ponad 500 różnych przebojów od lat 60. po współczesne hity, nasze wykonania nie pozostawiają nic do życzenia.
  • Obsługę konferansjerską na wysokim poziomie – zadbamy o prowadzenie zabawy, zachęcanie gości do tańca i udziału w konkursach, będziemy inicjować toasty oraz dbać, by nastrój przyjęcia był jak najbardziej wyśmienity.
  • Profesjonalny sprzęt – posiadamy bardzo dobre jakościowo instrumenty i nagłośnienie oraz urządzenia do przygotowania efektów wizualnych.
  • Konkursy i zabawy w dobrym smaku – będą miłym uatrakcyjnieniem imprezy, nie trzeba się obawiać o to, że będą żenujące lub w złym guście.

Jeśli więc marzysz o pełnym profesjonalizmie na Twoim weselu – wybierz Damy Radę. Z nami Twoje wesele w Kartuzach z pewnością się uda!