zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół Muzyczny i Weselny w Toruniu - Idealny Wybór na Twoje Wesele

Zespół muzyczny DAMY RADĘ
Najlepszy zespół weselny
Zespół weselny Ariel Matysiak

Wesele w Rytmie Muzyki - Twoje Niezapomniane Chwile w Toruniu

Wesele to czas radości i tańca aż do świtu. Planujesz ślubne przyjęcie w Toruniu? Kluczowym elementem jest wybór odpowiedniego zespołu muzycznego, który zapewni doskonałą oprawę muzyczną. Nasz zespół, "Damy Radę", nie tylko gra, ale również animuje zabawę, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Bogaty Repertuar dla Każdego - Od Klasycznych Hitów do Nowości

"Damy Radę" to zespół z wieloletnim doświadczeniem, który zna sekret udanej zabawy weselnej. Nasz repertuar obejmuje klasyczne hity lat 60., 70. i 80., a także popularne utwory disco polo i najnowsze przeboje. Dzięki temu na parkiecie zawsze panuje wesoła atmosfera, a każdy gość znajdzie coś dla siebie.

Żywa Muzyka - Serce Każdego Wesela w Toruniu

Żywa muzyka to esencja udanego wesela. Profesjonalizm naszego zespołu "Damy Radę" gwarantuje nie tylko znakomitą oprawę muzyczną, ale także tworzenie wyjątkowej atmosfery. Zajmujemy się nie tylko muzyką, ale również interakcją z gośćmi i prowadzeniem zabaw, które są wyczekiwane przez wszystkich.

Image
Zespół muzyczny DAMY RADĘ
Image

Niezapomniane wesele
dzięki naszej muzyce.

Mamy pełne przekonanie, że nasza pasja i profesjonalizm przekładają się na niezapomniane muzyczne doznania, które uczynią Wasze wesele wydarzeniem, o którym będzie się mówić przez lata.

Standardowa ofera obejmuje:

  • usługę muzyczną
  • prowadzenie wesela (przywitanie gości, zachęcanie do zabawy, konkursy, oczepiny)
  • oświetlenie sali tanecznej (ruchome głowy, listwy LED BAR, reflektory LED PAR)

Usługi dodatkowe:
  • taniec w chmurach (ciężki dym)
  • fontanny iskier
Image

Dajemy ton Waszym najpiękniejszym chwilom.

Wasz ślub zasługuje
na wyjątkową oprawę muzyczną.

Profesjonalne Prowadzenie Wesela - Gwarancja Niezapomnianych Wrażeń

Jako doświadczony zespół muzyczny, "Damy Radę" zapewnia profesjonalne prowadzenie całego wesela. Nasza pasja do muzyki i poczucie humoru sprawiają, że każde przyjęcie staje się wyjątkowe. Od powitania gości, przez toasty, aż po organizację zabaw i konkursów - wszystko realizujemy z dbałością o dobry smak i preferencje młodej pary.

Zespół "Damy Radę" - Synonim Sukcesu Twojego Wesela w Toruniu

Nasz zespół muzyczny "Damy Radę" ma bogate doświadczenie w tworzeniu niezapomnianych wesel w Toruniu i okolicach. Profesjonalizm i zaangażowanie w każdy szczegół gwarantują sukces każdego przyjęcia. Zapraszamy do współpracy - razem stworzymy niezapomniane wesele, pełne muzyki, tańca i radości.

“W Toruniu nasze wesele było dosyć kameralne. Nie mamy dużej rodziny, ale małe wesela jak się okazało, mają w sobie dużo uroku i piękną atmosferę. Kapela muzyczna Damy Radę, który na szczęście dla nas zagrał na naszym przyjęciu weselnym, nie tylko podtrzymywał atmosferę wesela do końca, ale również ją podkręcał. Dobre żarciki, serdeczność, rozkręcanie gości do bardziej szalonej zabawy było obecne cały czas. Ze strony zespołu współpraca była bardzo profesjonalna, a także serdeczna. Już nie możemy się doczekać kolejnego wesela, na którym będziemy się bawić w obecności tego zespołu. A w naszej rodzinie szykuje się kolejny ślub, więc tym bardziej polecamy ten zespół. A i jeszcze zabawy... te były cudne. Dawno się tak mi uśmialiśmy chociażby przy samych kaczuszkach, które były w wersji dla dorosłych, oraz dla dzieci. Repertuar zespołu nas zaskoczył. Wielu pięknych piosenek, które zagrali, nie znaliśmy. Pierwszy raz też słyszeliśmy tak dobre wykonania coverów. Wiadomo, że klasyka disco polo musiała być, ale w sumie to była podróż po świecie muzyki, bo piosenki były z różnych gatunków. Dziękujemy za wspaniałą zabawę! Oczywiście polecamy, polecamy, jeszcze raz polecamy wszystkim w Toruniu ten zespół muzyczny!”

"Kapela na wesele w Toruniu? Zdecydowanie Damy Radę! Świetnie grają, prowadzą super zabawy i dbają o atmosferę wesela. Zagrali u nas i świetnie się spisali. Goście mimo zmęczenia i długich podróży na nasze wesele bawili się do białego rana. Kapela naprawdę prowadziła wszystko w dobrym stylu, za co serdecznie dziękujemy. Polecamy taki właśnie zespół na wesele w Toruniu wszystkim parom, które są etapie poszukiwania kapeli. Naprawdę warto!

Toruń - to tu miało miejsce nasze wesele :) Miasto dość spore, więc i wybór kapel był szeroki. Z polecenia znajomych postanowiliśmy zatrudnić zespół muzyczny Damy Radę i to była naprawdę dobra decyzja. Kapela poprowadziła cudownie całe nasze wesele, także już o nic nie musieliśmy się martwić. Naprawdę jesteśmy zachwyceni sposobem, w jaki zespół porwał do zabawy wszystkich gości - bez wyjątku! Jeśli decydujecie się na zespół na wesele, to koniecznie musicie wybrać w Toruniu kapela muzyczna Damy Radę.

“Kapela muzyczna Damy Radę to jest to! To nasza odpowiedź na rozterki par planujących wesele w Toruniu. My trafiliśmy na ten zespół przez internet. Poczytaliśmy opinie, posłuchaliśmy, pooglądaliśmy nagrania i postanowiliśmy zadzwonić i porozmawiać o warunkach współpracy, no i czy nasz termin by im odpowiadał. Bardzo nas zaskoczyło profesjonalne podejście zespołu. W rozmowach były przede wszystkim konkrety, ale w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowaliśmy się na współpracę. Niedługo potem okazało się, że grali na weselu u naszych znajomych z innego miasta. Ich opinia potwierdziła, iż podjęliśmy właściwą decyzję. Wesele udało się na 150% dzięki tej kapeli. Goście bardzo szybko się rozkręcili. Covery zagrane były naprawdę na dobrym poziomie. Rzadko się słyszy u zespołu muzycznego lata doświadczenia w połączeniu z talentem. A tu właśnie tak to wygląda. Poza tym zabawy, które były na weselu, doprowadziły do wybuchu śmiechu niejednego gościa. Wszystko udało się na najwyższym poziomie. Za to też składamy serdecznie podziękowania zespołowi weselnemu Damy Radę. Ta kapela jest niezastąpiona!

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: