zespol_muzyczny_bydgoszcz_torun_inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
Muzyczny zespół weselny Inowrocław
Zespół weselny Toruń, Brodnica, Grudziądz, Rypin
zespół muzyczny Janikowo | Mogilno | Biskupin | Inowrocław
Sprawdzony zespół weselny Bydgoszcz | Toruń | Włocławek

Zespół muzyczny Toruń

Zespół weselny w Toruniu

zespol muzyczny toruń, młoda para

Wesele kojarzy się nam z tańcami do białego rana. Organizujesz wesele w mieście Toruń? Zespół muzyczny w Toruniu, który zadba o dobrą oprawę dźwiękową to podstawa, żeby przyjęcie weselne mogło się rozkręcić. Kapela, której członkowie oprócz grania, będą też prowadzili przyjęcie i dbali o nastrój i poziom zabawy, gwarantuje sukces każdego wesela. Nasz zespół muzyczny Damy Radę już od kilku lat gra na zabawach weselnych w Toruniu i okolicach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naszej pracy artystycznej i graniu na wielu imprezach i przyjęciach, nasz zespół muzyczny opracował na prawdę szeroki repertuar. Gramy klasyczne przeboje z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Rozbawimy też gości wszystkim znanymi hitami disco polo. Nie brak też w naszej ofercie najnowszych utworów. Taka bogata propozycja różnorodnych piosenek zapewnia mnóstwo gości na parkiecie. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo gramy wszystkie gatunki muzyczne.

A muzyka grana na żywo to podstawa udanego wesela. Dzięki utworom granym i śpiewanym przez profesjonalny zespół muzyczny w Toruniu zabawa może trwać do białego rana we wspaniałej atmosferze. Profesjonalna kapela weselna bowiem dba nie tylko o oprawę muzyczną, ale również o atmosferę wesela, kontakt z gośćmi, prowadzenie zabaw, na które przecież wszyscy czekają z ciekawością. Zespół muzyczny w Toruniu na wesele "Damy Radę" zadba o atmosferę przyjęcia, wspaniałą oprawę muzyczną, a także oświetlenie.

Nasza kapela w sposób profesjonalny poprowadzi wesele. Organizujesz wesele? Zespół muzyczny w Toruniu, który tworzymy - jako ludzie pełni pasji i miłości do muzyki, posiadający poczucie humoru - z pewnością nie zawiedziemy oczekiwań młodej pary. Przywitamy gości, zachęcimy ich do wspólnej zabawy. Będziemy wznosić toasty i dbać o dobry nastrój gości podczas całego przyjęcia. Nasz zespół muzyczny, na życzenie młodej pary z przyjemnością zorganizuje i poprowadzi zabawy i konkursy. Oczywiście, wszystkie na poziomie, w granicach dobrego smaku. Oczepiny, Kaczuszki, Macarena czy inne zabawy – wszystko można z nami najpierw omówić, ustalić i zaproponować własne pomysły. To samo dotyczy repertuaru. Jeśli tylko ma się na to ochotę, wszystko można z nami najpierw ustalić. Z przyjemnością rozruszamy wszystkich gości weselnych w Toruniu! Nasz zespół muzyczny, którego nadrzędnym celem jest dopasowanie się do oczekiwań klienta z przyjemnością zapewni świetną zabawę. Satysfakcja młodej pary i ich gości – to przede wszystkim chcemy osiągnąć. 

Wielokrotnie mieliśmy przyjemność pracować na weselach jako zespół muzyczny w Toruniu! Kapela weselna, którą tworzymy posiada bardzo bogatą ofertę, która kształtowała się przez lata pracy na przyjęciach weselnych i innych imprezach okolicznościowych. A profesjonalizm i doświadczenie, które cechują nasz zespół muzyczny to gwarancja udanego wesela. Damy Radę sprostać każdemu wyzwaniu.

Zapraszamy do współpracy! Każde wesele, jeśli ma być udane, wymaga profesjonalnej oprawy muzycznej. My nie tylko zapewniamy ją wszystkim naszym klientom, ale również prowadzimy zabawy, dobieramy repertuar wedle życzenia pary młodej. Nasz zespół muzyczny w Toruniu na wesele stale się rozwija, dlatego na każdej imprezie nie brakuje zarówno starszych przebojów, jak i najnowszych hitów, które porywają na parkiet wszystkich gości. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę i miłą atmosferę współpracy. 

Rekomendacje:

“W Toruniu nasze wesele było dosyć kameralne. Nie mamy dużej rodziny, ale małe wesela jak się okazało, mają w sobie dużo uroku i piękną atmosferę. Kapela muzyczna Damy Radę, który na szczęście dla nas zagrał na naszym przyjęciu weselnym, nie tylko podtrzymywał atmosferę wesela do końca, ale również ją podkręcał. Dobre żarciki, serdeczność, rozkręcanie gości do bardziej szalonej zabawy było obecne cały czas. Ze strony zespołu współpraca była bardzo profesjonalna, a także serdeczna. Już nie możemy się doczekać kolejnego wesela, na którym będziemy się bawić w obecności tego zespołu. A w naszej rodzinie szykuje się kolejny ślub, więc tym bardziej polecamy ten zespół. A i jeszcze zabawy... te były cudne. Dawno się tak mi uśmialiśmy chociażby przy samych kaczuszkach, które były w wersji dla dorosłych, oraz dla dzieci. Repertuar zespołu nas zaskoczył. Wielu pięknych piosenek, które zagrali, nie znaliśmy. Pierwszy raz też słyszeliśmy tak dobre wykonania coverów. Wiadomo, że klasyka disco polo musiała być, ale w sumie to była podróż po świecie muzyki, bo piosenki były z różnych gatunków. Dziękujemy za wspaniałą zabawę! Oczywiście polecamy, polecamy, jeszcze raz polecamy wszystkim w Toruniu ten zespół muzyczny!”

Patrycja i Damian

"Kapela na wesele w Toruniu? Zdecydowanie Damy Radę! Świetnie grają, prowadzą super zabawy i dbają o atmosferę wesela. Zagrali u nas i świetnie się spisali. Goście mimo zmęczenia i długich podróży na nasze wesele bawili się do białego rana. Kapela naprawdę prowadziła wszystko w dobrym stylu, za co serdecznie dziękujemy. Polecamy taki właśnie zespół na wesele w Toruniu wszystkim parom, które są etapie poszukiwania kapeli. Naprawdę warto!

Ula i Michał

“Kapela muzyczna Damy Radę to jest to! To nasza odpowiedź na rozterki par planujących wesele w Toruniu. My trafiliśmy na ten zespół przez internet. Poczytaliśmy opinie, posłuchaliśmy, pooglądaliśmy nagrania i postanowiliśmy zadzwonić i porozmawiać o warunkach współpracy, no i czy nasz termin by im odpowiadał. Bardzo nas zaskoczyło profesjonalne podejście zespołu. W rozmowach były przede wszystkim konkrety, ale w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowaliśmy się na współpracę. Niedługo potem okazało się, że grali na weselu u naszych znajomych z innego miasta. Ich opinia potwierdziła, iż podjęliśmy właściwą decyzję. Wesele udało się na 150% dzięki tej kapeli. Goście bardzo szybko się rozkręcili. Covery zagrane były naprawdę na dobrym poziomie. Rzadko się słyszy u zespołu muzycznego lata doświadczenia w połączeniu z talentem. A tu właśnie tak to wygląda. Poza tym zabawy, które były na weselu, doprowadziły do wybuchu śmiechu niejednego gościa. Wszystko udało się na najwyższym poziomie. Za to też składamy serdecznie podziękowania zespołowi weselnemu Damy Radę. Ta kapela jest niezastąpiona!

Julia i Paweł

"Toruń - to tu miało miejsce nasze wesele :) Miasto dość spore, więc i wybór kapel był szeroki. Z polecenia znajomych postanowiliśmy zatrudnić zespół muzyczny Damy Radę i to była naprawdę dobra decyzja. Kapela poprowadziła cudownie całe nasze wesele, także już o nic nie musieliśmy się martwić. Naprawdę jesteśmy zachwyceni sposobem, w jaki zespół porwał do zabawy wszystkich gości - bez wyjątku! Jeśli decydujecie się na zespół na wesele, to koniecznie musicie wybrać w Toruniu kapela muzyczna Damy Radę."

Ola i Patryk
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie