Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol gabin Wesele jest doskonałą okazją do dobrej zabawy. A taką musi zapewnić odpowiednia kapela. Najlepiej doświadczona i profesjonalna. Dzięki temu wesele też będzie fachowo poprowadzone. Nie ma więc na co czekać, trzeba rezerwować zespół muzyczny na wesele w Gąbinie – Damy Radę.

Co nas wyróżnia na tle pozostałych kapel weselnych? Na pewno bogaty repertuar, który dodatkowo wcześniej można omówić. Nic nie stoi na przeszkodzie, by to Państwo sami mogli uzgodnić z nami wszystkie szczegóły, a nawet zaproponować jakieś utwory, które mamy na Wasze życzenie zagrać. Wyjątkową oprawę wesela zapewnią też efekty wizualne i dźwiękowe, które stworzymy dzięki naszym profesjonalnym urządzeniom. Nie ograniczamy się tylko do grania piosenek, jedna po drugiej. Mamy kontakt z gośćmi, zachęcamy ich do zabawy, dbamy o szampański nastrój. Organizujemy też zabawy i konkursy, które urozmaicają przyjęcie.

Będziemy grali do białego rana. Gwarantujemy, ze parkiet będzie pełny, a po zabawie goście będą zadowoleni. Wesele w Gąbinie z zespołem muzycznym Damy Radę z pewnością będzie najlepsze w całej okolicy. Warto się przekonać! Zapraszamy do kontaktu z nami.