Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny wrzesnia

Znalezienie dobrej kapeli weselnej gwarantuje udaną zabawę do białego rana. A udana zabawa równa się udane wesele. Warto więc znaleźć taki zespół muzyczny, który zapewni oprawę muzyczną wesela na najwyższym poziomie. Takie usługi we Wrześni i okolicach oferuje zespół Damy Radę.

Charakteryzuje nas doświadczenie i profesjonalizm. Gramy już bardzo długo, za nami setki wesel i różnych imprez. Nic więc dziwnego, że potrafimy rozkręcić każdą zabawę. Dobieramy repertuar tak, by każdy uczestnik wesela był usatysfakcjonowany. Nasze utwory to najpopularniejsze utwory na przestrzeni lat – poczynając od lat 60. aż do czasów nam współczesnych. Jeśli mają Państwo taką chęć, wcześniej możemy ustalić repertuar zgodnie z oczekiwaniami i sugestiami.

Chętnie i często wcielamy się także w role wodzirejów – konferansjerów. Prowadzimy całe wesele – od początku do końca. Witamy gości, mamy z nimi kontakt przez całą zabawę. Dbamy, by nastrój przyjęcia był jak najlepszy. Organizujemy toasty oraz konkursy – od oczepin, przez Kaczuszki aż po inne, omówione wcześniej zabawy.

Dobra zabawa idzie w parze z dobra muzyką. A dobrą muzykę musi być dobrze słychać. Posiadamy instrumenty najnowszej generacji, mamy też cały sprzęt wywołujący efekty dźwiękowe, oświetleniowe i specjalne (wytwornica dymu).

Oprócz wesel sprawdzamy się także na balach maturalnych, imprezach karnawałowych oraz sylwestrowych. Z miłą chęcią uświetnimy eventy firmowe i spotkania integracyjne. Damy Radę gra wszędzie tam, gdzie tańce z muzyką na żywo są świetnym dodatkiem lub wręcz nieodzownym elementem.

Rekomendacje i opinie:

"Zespół muzyczny Damy Radę, który zagrał na naszym weselu w miejscowości Września, był w skrócie doskonały! Nasza zabawa weselna po prostu nie mogła być lepsza. Oprawa muzyczna na wysokim poziomie, wspaniałe konkursy i zabawy, zabawianie gości do białego rana. Decyzja o wynajęciu tego zespołu była niezwykle trafna. Wszyscy zebrani goście mogą potwierdzić nasze zdanie. Jeśli kiedykolwiek będziecie poszukiwali kapeli, polecamy zespół na wesele Damy Radę. Gwarantujemy, że się nie zawiedziecie!"

Beata i Marcin