zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół Muzyczny i Weselny w Bydgoszczy - Niezapomniana Oprawa Muzyczna

Zespół muzyczny DAMY RADĘ
Najlepszy zespół weselny
Zespół weselny Ariel Matysiak

Wesele z Zespołem "Damy Radę" w Bydgoszczy

Wyobraź sobie wesele, na którym muzyka na żywo tworzy niezapomnianą atmosferę. Zespół "Damy Radę" z Bydgoszczy to gwarancja, że Twoje wesele będzie wydarzeniem, o którym będzie się mówić przez lata. Pełny parkiet i zadowoleni goście to nasza specjalność.

Doświadczenie i Profesjonalizm

Jako doświadczona kapela weselna, "Damy Radę" z Bydgoszczy wie, jak dostarczyć muzykę, która spodoba się wszystkim gościom. Nasze profesjonalne podejście do każdego przyjęcia weselnego oraz indywidualne ustalenia z parą młodą gwarantują zadowolenie i doskonałą zabawę. Od wyboru repertuaru po organizację zabaw i konkursów – wszystko jest dopracowane do perfekcji.

Bogaty Repertuar Muzyczny

Nasz zespół muzyczny oferuje bogaty repertuar, który obejmuje zarówno klasyczne hity, jak i najnowsze przeboje. Dostosowujemy muzykę tak, aby każdy gość znalazł coś dla siebie, a parkiet był pełen tańczących par przez całą noc.

Image
Zespół muzyczny DAMY RADĘ
Image

Niezapomniane wesele
dzięki naszej muzyce.

Mamy pełne przekonanie, że nasza pasja i profesjonalizm przekładają się na niezapomniane muzyczne doznania, które uczynią Wasze wesele wydarzeniem, o którym będzie się mówić przez lata.

Standardowa ofera obejmuje:

  • usługę muzyczną
  • prowadzenie wesela (przywitanie gości, zachęcanie do zabawy, konkursy, oczepiny)
  • oświetlenie sali tanecznej (ruchome głowy, listwy LED BAR, reflektory LED PAR)

Usługi dodatkowe:
  • taniec w chmurach (ciężki dym)
  • fontanny iskier
Image

Dajemy ton Waszym najpiękniejszym chwilom.

Wasz ślub zasługuje
na wyjątkową oprawę muzyczną.

Pełna Obsługa Muzyczna Wesela

"Damy Radę" to nie tylko muzyka, ale również pełna obsługa muzyczna wesela. Jako wodzireje, oferujemy prowadzenie przyjęcia od powitania gości, przez inicjowanie toastów, aż po oczepiny. Dbamy o to, aby zabawy i konkursy były zawsze w dobrym guście, stanowiąc doskonałe uzupełnienie oprawy muzycznej.

Profesjonalizm na Każdym Weselu w Bydgoszczy

Nasz zespół muzyczny z Bydgoszczy to synonim profesjonalizmu i fantastycznej oprawy muzycznej. Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiemu repertuarowi, jesteśmy w stanie rozkręcić każde przyjęcie weselne. Dostosowujemy się do życzeń pary młodej, zapewniając pełną satysfakcję i współpracę w miłej atmosferze.

Kontakt i Rezerwacja

Planujesz wesele w Bydgoszczy lub okolicach? Zespół "Damy Radę" to idealny wybór na Twoje przyjęcie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin. Zapewniamy niezapomnianą oprawę muzyczną, która uczyni Twoje wesele wyjątkowym.

Jeśli planujecie wesele w Bydgoszczy, to z własnego doświadczenia gorąco polecamy Wam kapelę muzyczną Damy Radę. Zagrali na naszym weselu, który było właśnie w tym uroczym mieście. Do końca życia będziemy pamiętać rewelacyjną zabawę, którą zafundował nam ten zespół weselny. Było wyśmienicie! To samo powtarzali nam nasi goście weselni, którzy nie mogli wyjść z zachwytu nad kapelą. Poziom muzyczny zespołu był świetny. Nie zabrakło również zabaw dla gości. Były też gry przeznaczone specjalnie dla dzieci, bo tych sporo też sporo na naszym przyjęciu weselnym. Wszystko się udało! Mieliśmy do czynienia z prawdziwymi profesjonalistami, którzy grali już na niejednym weselu. Ich doświadczenie przekładało się też na wysoki poziom prowadzenia imprezy. Serdeczne podziękowania dla zespołu Damy Radę. Dzięki tej kapeli nasze wesele wyszło tak wspaniale. Gorąco polecamy też tę kapelę parom, które zamierzają organizować niedługo swoje wesele lub które właśnie są w trakcie szukania zespołu muzycznego. Jeśli też zastanawiacie się, co lepsze, zespół czy Dj, to my na przykładzie wielu wesele w tym własnego, znamy odpowiedź: zespół! A już najlepiej kapela Damy Radę. Z nimi udane wesele gwarantowane!

Długo zastanawialiśmy się, jaką kapelę muzyczną na wesele w naszej Bydgoszczy wybrać. Wiadomo, że kapel weselnych jest multum, jednak nasz wybór padł na zespół Damy Radę, z czego bardzo się cieszymy. Poziom muzyczny był świetny, zabawy również i sama atmosfera, jaką wprowadzali członkowie kapeli.. zabawa była udana do początku do końca. Jeśli więc wybierać zespół muzyczny na wesele w Bydgoszczy, to tylko Damy Radę. Polecamy i pozdrawiamy! 

Uważamy, że kapela muzyczna na wesele to najlepsze rozwiązanie. Muzyki na żywo nic nie zastąpi. Cieszymy się, że natrafiliśmy na kapelę Damy Radę, bo oprawa muzyczna na naszym weselu była po prostu boska. Nasze wesele w Bydgoszczy zgromadziło naszą rodzinę z całej Polski i wszyscy jednakowo świetnie się bawili. Nie możemy wyjść z podziwu, jakim cudem zespołowi udało się rozruszać nawet najstarszych członków naszej rodziny. Każdej młodej parze polecamy zespół muzyczny Damy Radę.

Nasze wesele w Bydgoszczy odbyło wczesną jesienią. Marzyło nam się, aby na naszym przyjęciu była podróż przez świat muzyki. Chcieliśmy, aby pojawiały się utwory począwszy od lat 50-tych, przez lata 60-te i dalej, aż po najnowsze przeboje. Z takim wyzwaniem rewelacyjnie poradził sobie zespół muzyczny Damy Radę. Covery, które zagrali na naszym weselu, były super. Nie tylko rewelacyjnie się przy nich bawiliśmy, ale również dobrze się ich słuchało. Pojawiły się nawet piosenki, których nie znaliśmy. Były zachwycające. Nie sądziliśmy, że kapela zagra absolutnie najnowsze przeboje. Tymczasem pozytywnie zaskoczyli nas wszystkich. Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Widać było po nich lata doświadczenia w prowadzeniu imprez i pełen profesjonalizm. Usłyszeliśmy również ze strony zespołu wiele ciepłych słów odnośnie organizacji. Bardzo serdecznie rozmawiali również z naszymi gośćmi. Ze spokojem więc możemy polecić ten zespół każdej parze narzeczeńskiej, która rozpoczyna swoje przygotowania do wesela. Z tym zespołem muzycznym nie musicie się martwić, czy wesele się uda. Ta kapela gwarantuje kapitalną zabawę do białego rana.

Gramy w Bydgoszczy oraz okolicach:
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: