Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny pabianiceZespół muzyczny na weselu nie zajmuje się tyko i wyłącznie obsługą muzyczną, czyli przygrywaniem do tańca. To także obsługa konferansjerska. Nasz zespół muzyczny na wesele w Pabianicach jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Z nami Twoje wesele będzie niezapomniane. A jak będzie wyglądała nasza rola podczas przyjęcia?

Po pierwsze – na samym początku przywitamy gości. Następnie zagramy Pierwszy Taniec dla pary młodej. Przez cały czas trwania zabawy będziemy zachęcać gości do tańca. Na pewno pomoże nam w tym bogaty repertuar granych przez nas piosnek (od popu, disco, ballad po rockowe przeboje) polskich i zagranicznych. O północy zajmiemy się oczepinami. Możemy poprowadzić inne konkursy i zabawy, jeśli będziesz mieć takie życzenie. W trakcie przyjęcia będziemy inicjować toasty i dbać o dobry nastrój gości.

Oprócz tego stworzymy na sali weselnej odpowiedni klimat – mamy świetny sprzęt nagłaśniający oraz oświetlający – lasery, wytwornicę dymu czy reflektory. Jesteśmy także otwarci na pomysły i życzenia młodej pary – chętnie je realizujemy. Dlatego warto skorzystać z naszej oferty. Z nami wesele w Pabianicach będzie najlepszą zabawą w całej okolicy.