zespol_muzyczny_bydgoszcz_torun_inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
Muzyczny zespół weselny Inowrocław
Zespół weselny Toruń, Brodnica, Grudziądz, Rypin
zespół muzyczny Janikowo | Mogilno | Biskupin | Inowrocław
Sprawdzony zespół weselny Bydgoszcz | Toruń | Włocławek

Zespół muzyczny Wąbrzeźno

zespol weselny wabrzeznoZespół muzyczny to nieodłączny element każdego przyjęcia weselnego. Mimo, że coraz częściej zdarza się spotkać na weselu DJ-a., to jednak kapele wciąż świecą triumfy i cieszą się popularnością podczas zabaw weselnych. Zarezerwowanie terminu też bywa trudne, warto więc wcześniej pomyśleć o wyborze grupy, która swoją muzyką na żywo uatrakcyjni i uświetni przyjęcie weselne.

Jeśli szukasz zespołu muzycznego na wesele w Wąbrzeźnie, to koniecznie wybierz Damy Radę. Jesteśmy kapelą weselną na miarę XXI wieku. Gramy muzykę z różnych epok (przekrój od lat sześćdziesiątych aż po najnowsze przeboje), w różnych stylach, posiadamy w naszym repertuarze zarówno piosenki polskie, jak i zagraniczne. Dzięki temu zabawa będzie różnorodna, a każdy gość z pewnością coś dla siebie znajdzie.

Jesteśmy profesjonalistami, posiadamy swój sprzęt, nagłośnienie, reflektory oraz wytwornice dymu. Wszystko wcześniej omawiamy z Parą Młodą – długość grania, repertuar, listę zabaw i konkursów oraz dodatkowe szczegóły.

Wąbrzeźno jest wyjątkowym miastem. Organizacja wesela tutaj daje możliwość wprowadzenia niezwykłego. Wesele z pewnością przypadnie do gustu wielu gościom. My z kolei, jako profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu imprez, zadbamy o odpowiednią oprawę muzyczną, która będzie na bardzo wysokim poziomie. Wiemy dobrze jak sprawić, aby goście weselni bawili się na parkiecie do samego rana.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą pełną ofertą. Gwarantujemy fantastyczną zabawę!

Muzyka na weselu jest jednym z kluczowych elementów gwarantujących fantastyczną zabawę. Zupełnie inaczej tańczy się przy piosenkach granych na żywo przez profesjonalny zespół muzyczny. Goście zawsze mogą liczyć na kontakt z zespołem, usłyszeć żarciki, które podtrzymują klimat imprezy. Nasza kapela weselna zapewnia nie tylko profesjonalną oprawę muzyczną, ale również wspaniałe konkursy i zabawy. Dbamy o atmosferę przyjęcia od początku do samego końca.

Warto nam powierzyć organizację zabawy weselnej. Spełnimy wszystkie oczekiwania, jesteśmy otwarci na życzenia i sugestie. Z nami wesele nie będzie nudne, a my obiecujemy, że Damy Radę w Wąbrzeźnie!

Rekomendacje:

“Nasz ślub w Wąbrzeźnie odbył się w małym starym kościółku, natomiast wesele, które było bardzo kameralne, urządziliśmy na remizie. Trochę obawialiśmy się o to, jak goście będą się bawić, bo wesele miało być małe. Ale zupełnie niepotrzebnie, bo nasz zespół weselny Damy Radę zadbał o super atmosferę zabawy. Poderwali gości na parkiet. Impreza bardzo szybko się rozkręciła. Cóż, czegoś takiego to potrafią dokonać profesjonaliści z doświadczeniem, a zespół Damy Radę jest właśnie taką kapelą. Co do warunków współpracy, to chyba nie mogliśmy lepiej trafić. Wszystko było dograne przed wesele, jasno określone w umowie, której zespół dotrzymał w pełni. Szalona zabawa była do samego rana. W czasie zabawy zespół grał nawet piosenki typowo hawajskie, więc nasze wesele było bardzo klimatyczne. Serdecznie dziękujemy zespołowi za super poziom gry na naszym weselu, oraz wspaniałą atmosferę. Oczywiście gorąco polecamy znajomym, a także wszystkim narzeczonym planującym już swoje wesele. Wąbrzeźno to śliczne miasteczko, w którym jest niezwykła atmosfera. A ten zespół muzyczny jest niezastąpiony!”

Dominika i Łukasz

"Pozdrowienia dla zespołu muzycznego Damy Radę od młodej pary z Wąbrzeźna :) Dziękujemy jeszcze raz pięknie za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Wciąż nie możemy wyjść z podziwu, jak udało wam się tak rozruszać naszych wszystkich gości. Dzięki wam nikt nie narzekał na brak rozrywki podczas naszego przyjęcia. Super przeboje, zabawy i w ogóle całość genialna. Z pewnością będziemy polecać was dalej. Taki zespół na wesele to naprawdę skarb. Nawet nie przypuszczaliśmy, że tyle może od niego zależeć."

Ewa i Tomek
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie