zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Gostyń

zespol muzyczny gostyn

Wesele jest jednym z bardziej wzruszających, wyjątkowych i pieczołowicie przygotowywanych wydarzeń w życiu. Cała organizacja wesela jest bardzo stresująca, potrafi nieraz spędzać sen z oczu. Przyszli małżonkowie zadają sobie pytania - czy gościom się spodoba, jaką salę wybrać, kogo zaprosić, gdzie zamówić sukienkę, garnitur i przede wszystkim – jaki zespół weselny wynająć.

Jeśli i Wam te pytania chodzą po głowie, to na jedno mamy już odpowiedź. Damy Radę to idealny zespół muzyczny na wesele w Gostyniu. Sprawimy, że Wasze wesele będzie niezapomnianą, wyjątkową, ale i naprawdę znakomitą imprezą. Gramy od wielu lat, pozwoliło nam to na zgromadzenie szerokiego repertuaru (ponad 500 utworów). Zajmujemy się też konferansjerką, prowadzimy konkursy (wcześniej można je omówić).

Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający i oświetlający. Co więcej – jesteśmy otwarci na sugestie i wskazówki od naszych klientów. Damy Radę zorganizować najlepsze wesele w Gostyniu. Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwowania terminów!

Rekomendacje:

"Zespół muzyczny Damy Radę - serdecznie polecamy! (Gostyń i okolice) Długo się wahaliśmy między Dj’em a kapelą, ale teraz już wiemy, że najlepszym rozwiązaniem jest profesjonalny zespół na wesele. Zespół muzyczny Damy Radę przyjechała do nas z własnym profesjonalnym sprzętem, zagrała najbardziej znane przeboje, przy których wszyscy świetnie się bawili. Podczas zabaw i konkursów nikt nie siedział przy stole. Jedni brali udział, drudzy kibicowali. Zabawa była super! Niezdecydowanym polecamy zespół Damy Radę!"

Basia i Grzesiek
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: