Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny krotoszynZabawa z muzyką do białego rana to główna część przyjęcia weselnego. Nic dziwnego, że nikt bez niej nie wyobraża sobie wesela. Dlatego też warto zdecydować się na najlepszy zespół muzyczny na wesele w Krotoszynie. Damy Radę to profesjonaliści w swojej branży. Powierzając oprawę muzyczną tej kapeli, z pewnością nie pożałujecie.

Przy utworach granych przez nasz zespół bawią się wszyscy – niezależnie od wieku. W naszym repertuarze są utwory, które świeciły triumfy na światowych i polskich listach przebojów.

Potańczyć będzie można także przy swojskim disco-polo czy piosenkach biesiadnych. Możemy poprowadzić konkursy, wszystkie oczywiście na odpowiednim poziomie – tak, by nikt nie czuł się zażenowany.

Dojeżdżamy na miejsce wesela razem ze swoim sprzętem – pięknie oświetlona sala i doskonałe nagłośnienie będą kolejnym atutem zamówienia naszego zespołu. Jeśli tylko macie jakieś pomysły, życzenie czy sugestie – możecie się nimi podzielić – chętnie spełniamy Wasze oczekiwania. To wesele ma być Waszym weselem, a my gramy dla Was, nie dla siebie. Dlatego gwarantujemy, że będzie to najlepsze przyjęcie w Krotoszynie.

 

"Nasze wesele w Krotoszynie należy do najbardziej udanych w naszej rodzinie a to głównie za sprawą zespołu muzycznego Damy Radę. W wyjątkowy sposób prowadzili wszystkie zabawy. Muzyka była też grana na naprawdę dobry poziom, wszyscy się wybawili. Mieliśmy też małą muzyczną niespodziankę jako para młoda. Atmosfera była przednia, a zespół do końca dbał o dobrą zabawę gości. Tak więc Krotoszyn i okolice, polecamy gorąco zespół Damy Radę. Z nimi każde wesele się uda!"

 

Ilona i Mariusz