zespol_muzyczny_bydgoszcz_torun_inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
Muzyczny zespół weselny Inowrocław
Zespół weselny Toruń, Brodnica, Grudziądz, Rypin
zespół muzyczny Janikowo | Mogilno | Biskupin | Inowrocław
Sprawdzony zespół weselny Bydgoszcz | Toruń | Włocławek

Zespół muzyczny Aleksandrów Kujawski

zespol muzyczny aleksandrowWesele to przede wszystkim tańce do białego rana z dobrą muzyką w tle. Dlatego też od zespołu muzycznego zależy, jak potoczy się zabawa, jak będą się bawić goście i czy będą zadowoleni. Dobrze zatem wybrać profesjonalną kapelę weselną, o nic się nie martwić podczas przyjęcia i cieszyć się udaną zabawą.

Wspaniała zabawa na przyjęciu weselnym

Jak to sobie zapewnić? Wynajmij Damy Radę, zespół muzyczny na wesele w Aleksandrowie. Gwarantujemy wysoką jakość granych przez nas przebojów (w naszym repertuarze mamy hity z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych oraz najnowsze piosenki) i profesjonalną obsługę całego wesela. Przywitamy gości, będziemy zachęcać do zabawy, inicjować toasty. Na życzenia Państwa Młodych zamienimy się w wodzirejów i zorganizujemy konkursy – oczywiście wcześniej omówione, tak, by nie było żadnych niemiłych niespodzianek podczas przyjęcia.

Jako doświadczona kapela weselna wszystko organizujemy i prowadzimy na najwyższym poziomie w sposób w pełni profesjonalny. Zapewniamy oświetlenie, które dopełnia fantastycznej atmosfery wesela. Covery z naszego wyjątkowo bogatego repertuaru są na wysokim poziomie muzycznym. Dbamy również o to, aby zabawy i konkursy prowadzone przez nas były w dobrym guście. Wiemy jak wprowadzić wspaniałą atmosferę zabawy i utrzymać ją do końca trwania przyjęcia. Jesteśmy również otwarci na gości i propozycje dedykacji z ich strony.

Nasz zespół muzyczny ma za sobą wiele lat doświadczeń w zakresie zapewniania profesjonalnej oprawy muzycznej wielu imprez, w tym również przyjęć weselnych. Współpracując z nami, macie Państwo gwarancję, iż oprawa muzyczna wesela będzie na najwyższym poziomie, a goście będą fantastycznie się bawić na parkiecie do białego rana. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Gwarantujemy współpracę w miłej atmosferze i na jasnych warunkach.

Dojedziemy wcześniej na miejsce wesela i wszystko przygotujemy – dysponujemy własnym sprzętem muzycznym i efektami świetlnymi. Jeśli zarezerwujesz naszą kapelę, nie będziesz żałować. Doświadczenie, bogaty repertuar i profesjonalizm to przepis na udane wesele.

Rekomendacje:

“Zanim zaczęliśmy organizować nasze wesele, byliśmy na wielu imprezach. Słyszeliśmy sporo zespołów muzycznych, mieliśmy nawet kilka wizytówek. Wśród nich był też kontakt do zespołu Damy Radę. Gdy przyszedł czas na organizowanie naszego wesela, ciężko było nam dokonać wyboru odnośnie kapeli weselnej. Rodzina doradzała nawet zatrudnienie DJ'a, ale my chcieliśmy zespół. Ostatecznie wybór padł na kapelę Damy Radę. Nigdy nie żałowaliśmy tej decyzji. Już od pierwszych chwil kontakt był w bardzo miłej atmosferze. W rozmowach były przede wszystkim konkrety. W umowie było zawarte wszystko co trzeba, a zespół w pełni jej dotrzymał. Zabawa dzięki tej kapeli była szalona do samego rana. Świetnie poradzili sobie z wyciągnięciem gości na parkiet. Atmosfera zabawy była rewelacyjna. Z każdą kolejną chwilą naszego wesela mieliśmy pewność, że wybraliśmy najlepszy zespół muzyczny na wesele jaki mogliśmy. Z ich strony był pełen profesjonalizm. Wszystko się udało! Polecamy ten zespół bardzo gorąco!”

Asia i Dominik

"Zostawiamy bardzo pozytywny komentarz. Zespół muzyczny Damy Radę wywiązał się ze swojego zadania znakomicie. Wesele wyprawialiśmy w Aleksandrowie Kujawskim i zabawa była po prostu doskonała! Kapela poprowadziła całe wesele od początku do końca, grała świetne przeboje, zarówno stare, jak i te najnowsze, poprowadziła super konkursy. Taki zespół na wesele powinna mieć każda para. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwość, to zapewniamy, że nie powinien się w ogóle wahać i od razu zamówić ten zespół."

Emilia i Wiktor
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie