Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny gnieznoZespół muzyczny to podstawa udanego wesela. Każda para młoda chce, by ich przyjęcie weselne było udane, a wszyscy goście usatysfakcjonowani. Nasz zespół muzyczny Damy Radę już od wielu lat uświetnia zabawy weselne. Jeśli więc poszukujesz kapeli, która rozkręci Twoje wesele w Gnieźnie, nie zwlekaj, zarezerwuj nas już dziś.

Setki zabaw, które już są za nami same mówią za siebie. Profesjonalnie zorganizujemy każde przyjęcie weselne. Gramy w każdym stylu, utwory wszystkich epok, od lat sześćdziesiątych po czasy współczesne. Mamy w swoim repertuarze zarówno mocne rockowe kawałki, jak i hity disco polo. Zagramy niemal każdy popularny utwór. Jesteśmy także świetnym wodzirejami. Poprowadzimy konkursy i zabawy. Oczywiście – wcześniej je z Państwem ustalimy i omówimy. Zadbamy także o całość wesela – przywitamy gości, będziemy ich zachęcać do zabawy, nie zapomnimy o oczepinach i toastach.

Gramy na sprzęcie najwyższej jakości. Posiadamy także urządzenia zapewniające efekty dźwiękowe i oświetleniowe. Chętnie realizujemy życzenia i wskazówki otrzymane od młodej pary. Naszym mottem jest granie przede wszystkim dla gości, nie dla siebie. Nie mamy też ustalonego limitu piosenek – gramy, dopóki goście bawią się na parkiecie. Nie ma też znaczenia długość wesela – jeden dzień czy dwa – zawsze gramy na 100% naszych możliwości.

Specjalizujemy się w graniu nie tylko na weselach. Zapewnimy oprawę muzyczną z okazji innych okoliczności. Możemy naszą grą uświetnić studniówkę, możemy zagrać na imprezach firmowych. Będziemy zachęcać do tańca podczas zabawy karnawałowej czy sylwestrowej. Skontaktuj się z nami, a gwarantujemy Ci najlepszą imprezę w Gnieźnie i okolicach.

 

Referencje:

"Gniezno to wspaniałe miasto na wesele, a wesele nasze było naprawdę wspaniałe i nie małą zasługę ma w tym zespół muzyczny Damy Radę. To kapela, którą każda młoda para powinna mieć na swoim weselu. Całe zlecenie było przeprowadzone według naszych ustaleń, wszystko z pełnym profesjonalizmem. Kapela była przygotowana, zagrała umówione utwory na najwyższym poziomie, przeprowadziła zabawy, które wciągnęły wszystkich gości. Bez wahanie polecamy ten zespół na wesele każdej młodej parze."

Ola i Grzesiek