zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół weselny Gniezno

zespol muzyczny gnieznoZespół muzyczny to podstawa udanego wesela. Każda para młoda chce, by ich przyjęcie weselne było udane, a wszyscy goście usatysfakcjonowani. Nasz zespół muzyczny Damy Radę już od wielu lat uświetnia zabawy weselne. Jeśli więc poszukujesz kapeli, która rozkręci Twoje wesele w Gnieźnie, nie zwlekaj, zarezerwuj nas już dziś.

Setki zabaw, które już są za nami same mówią za siebie. Profesjonalnie zorganizujemy każde przyjęcie weselne. Gramy w każdym stylu, utwory wszystkich epok, od lat sześćdziesiątych po czasy współczesne. Mamy w swoim repertuarze zarówno mocne rockowe kawałki, jak i hity disco polo. Zagramy niemal każdy popularny utwór. Jesteśmy także świetnym wodzirejami. Poprowadzimy konkursy i zabawy. Oczywiście – wcześniej je z Państwem ustalimy i omówimy. Zadbamy także o całość wesela – przywitamy gości, będziemy ich zachęcać do zabawy, nie zapomnimy o oczepinach i toastach.

Gramy na sprzęcie najwyższej jakości. Posiadamy także urządzenia zapewniające efekty dźwiękowe i oświetleniowe. Chętnie realizujemy życzenia i wskazówki otrzymane od młodej pary. Naszym mottem jest granie przede wszystkim dla gości, nie dla siebie. Nie mamy też ustalonego limitu piosenek – gramy, dopóki goście bawią się na parkiecie. Nie ma też znaczenia długość wesela – jeden dzień czy dwa – zawsze gramy na 100% naszych możliwości.

Specjalizujemy się w graniu nie tylko na weselach. Zapewnimy oprawę muzyczną z okazji innych okoliczności. Możemy naszą grą uświetnić studniówkę, możemy zagrać na imprezach firmowych. Będziemy zachęcać do tańca podczas zabawy karnawałowej czy sylwestrowej. Skontaktuj się z nami, a gwarantujemy Ci najlepszą imprezę w Gnieźnie i okolicach.

 

Referencje:

"Gniezno to wspaniałe miasto na wesele, a wesele nasze było naprawdę wspaniałe i nie małą zasługę ma w tym zespół muzyczny Damy Radę. To kapela, którą każda młoda para powinna mieć na swoim weselu. Całe zlecenie było przeprowadzone według naszych ustaleń, wszystko z pełnym profesjonalizmem. Kapela była przygotowana, zagrała umówione utwory na najwyższym poziomie, przeprowadziła zabawy, które wciągnęły wszystkich gości. Bez wahanie polecamy ten zespół na wesele każdej młodej parze."

Ola i Grzesiek
Gramy w Gnieźnie oraz okolicach

Gniezno | Witkowo | Małachowo Złych Miejsc

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: