Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

Profesjonalny zespół muzyczny

zespol weselny rodziejow

Znalezienie zespołu na wesele, który spełni wszystkie oczekiwania i będzie kierował się sugestiami Państwa Młodych to nie lata wyzwanie. To wybór tak samo ważny, jak dobranie sukni ślubnej czy sali weselnej. A od dobrej muzyki na weselu zależy przecież sukces całego przyjęcia. Koniecznie trzeba zatem poszukać zespołu, który zagwarantuje wysoki poziom i spełni wszystkie oczekiwania.

Damy Radę to idealny zespół muzyczny na wesele w Radziejowie. Dlaczego? Jesteśmy profesjonalistami. Gramy już od długiego czasu, za nami już setki – nie tylko wesel, ale i różnego rodzaju innych imprez z muzyką na żywo. Powierzając nam obsługę muzyczną swojego wesela, nie musicie się martwić o jej jakość.

Nasz zespół muzyczny to profesjonalizm w pełnym wydaniu, a jednocześnie otwartość, elastyczność i spontaniczność. Na życzenie pary młodej poszerzamy repertuar o wybrane piosenki. Oczywiście stale wprowadzamy również nowości ze świata muzycznego. Ponadto prowadzimy również konkursy i zabawy w trakcie wesela. Wszystkie są w dobrym guście, nietuzinkowe, choć nie brakuje również tych znanych. Świat muzyki i zabawy jest nieograniczony, dzięki czemu jest wyjątkowy. Jako doświadczony zespół muzyczny dokładamy wszelkich starań, aby imprezy prowadzone przez nas również były wyjątkowe.

Gramy bogaty repertuar – od klasycznych piosenek z lat sześćdziesiątych, przez rockowe i rockandrollowe hity aż po najnowsze przeboje. Organizujemy też zabawy, konkursy weselne – wszystkie są omówione wcześniej i nie przekraczają granic dobrego smaku.

Z nami każde wesele się uda. Naszym celem jest satysfakcja Państwa Młodych i ich gości. Dlatego też, nie gramy dla siebie, a dla uczestników zabawy. Zabawy, która potrwa do białego rana.

Jesteśmy zespołem muzycznym z wieloletnim doświadczeniem. Gramy na wielu imprezach okolicznościowych, w tym również na weselach. Każde przyjęcie weselne to niepowtarzalna okazja do spotkania całej rodziny i wspólnej zabawy. Często się zdarza, iż osoby po wielu latach widzą się dopiero na czyimś weselu. Aby zabawa była udana, musi być wyjątkowa atmosfera i muzyka, która porwie do tańca absolutnie wszystkich. To właśnie gwarantujemy wszystkim naszym klientom, z którymi współpracujemy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, no i oczywiście do nawiązania kontaktu z nami.

Rekomendacje:

"Nasze wesele w Radziejowie udało się w dużej mierze dzięki zespołowi muzycznego Damy Radę! Byliście cudowni! Muzyka była grana w naprawdę dobrym stylu, rewelacyjnie się bawiliśmy podobnie jak nasi goście, którzy nawet po ostatniej piosence nie chcieli zejść z parkietu. Dziękujemy tym bardziej, że sprawiliście nam fantastyczną muzyczną niespodziankę. Było to dla nas bardzo miłe zaskoczenie. Goście wychodząc z wesela gratulowali nam również wyboru zespołu muzycznego. Dziękujemy również za niesamowite zabawy. Pozdrawiamy i gorąco polecamy wszystkim, którzy organizują swoje wesele w Radziejowie i okolicach. Zespół muzyczny na wesele Damy Radę to zdecydowanie najlepszy wybór."

Weronika i Romek

"Jesteśmy niezwykle zadowoleni z wyboru zespołu muzycznego Damy Radę na nasze wesele. Chcielibyśmy przede wszystkim podkreślić profesjonalizm, z jakim zespół podszedł do powierzonego mu zlecenia. Wszystko dokładnie zostało omówione, kapela odpowiednio wcześnie pojawiła się na sali, grali do upadłego, dopóki ostatni goście mieli siłę tańczyć :) Wszystko poszło bardzo sprawnie, bez nie jasności. Jeśli chodzi zatem o wesele w Radziejowie, to polecamy serdecznie zespół na wesele Damy Radę!"

Monika i Tycjan