weselny zespół muzyczny Inowrocław

zespol muzyczny wolsztynWspółcześnie wszystko mamy na wyciągnięcie ręki. Nawet przygotowanie porządnego wesela nie zajmuje tyle czasu, co kiedyś. Sporo osób decyduje się na to by firmy zrobiły wszystko za nich. Warto jednak kapelę weselną wybrać samemu. Od jakości zespołu i poziomu zabawy zależy naprawdę wiele. Większość czasu na przyjęciu to przecież tańce na parkiecie. Dlatego powinieneś wybrać Damy Radę – najlepszy zespół muzyczny na wesele w Wolsztynie.

Zapewniamy, że z nami Wasze wesele nie będzie nudne. Gramy najróżniejsze utwory – zarówno szybkie, żywiołowe, jak i trochę wolniejsze, balladowe. Nasza muzyka jest dla wszystkich, każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej, jeśli macie jakieś życzenia czy pomysły, chętnie je zrealizujemy. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie. Organizujemy zabawy dla gości, prowadzimy konferansjerkę podczas wesela. Mamy swój sprzęt – nagłośnienie i oświetlenie najwyższej jakości.

To tylko kilka powodów, dla których warto wybrać nasz zespół. Zapoznaj się z naszą ofertą weselną i zobacz, czym jeszcze możemy Cię zaskoczyć. Jeśli Wolsztyn - to wesele tylko z Damy Radę!

 

 

"Nasz Wolsztyn jest małym ale za to bardzo uroczym miastem. Nasze wesele było dosyć kameralne w przepięknej sali przystosowanej właśnie do takich mniejszych przyjęć weselnych. Zespół muzyczny Damy Radę niesamowicie nas zaskoczył. Z ogromną kulturą odnosili się do nas i do gości. Zabawy były prowadzone rewelacyjnie. A muzyka była fantastyczna. Nie brakowało nastrojowych piosenek, ale też szalonej zabawy. Goście tańczyli do białego rana. Wielkie podziękowania dla zespołu za miłą atmosferę i super zabawę. Pozdrawiamy z Wolsztyna!"

 

Emilia i Adam