Byłam wczoraj na weselu, na którym świetnie graliście! A jak Pani śpiewała "Will always love you" to miałam ciarki na ciele! To było pięknie! Dziękuję i serdecznie Was pozdrawiam !

Aneta Buczkowska

Super zespól tak dawno się nie ubawiłam jak na weselu u córki w gazdówce gdzie własnie grali zajeb...... pozdrawiam

Anna

Zespół godny polecenia, bardzo dobrze wspominamy nasze wesele z zespołem Damy Rade, wszystkim gościa bardzo się podobało. Od początku do końca wszyscy goście byli na parkiecie i o to właśnie chodziło, żeby rozbawić wszystkich. Naprawdę super. Dziękuję za udane wesele w imieniu swoim i gości. Pozdrawiam i życzę jak najwięcej imprez.

Gosia i Kacper

Witamy,
dziękujemy BARDZO serdecznie za super poprowadzenie naszego wesela. Zarówno my, jak i goście jesteśmy zachwyceni:) przyczyniliście się Państwo do tego, że dzień ten zostanie na długo w naszych sercach:)
Dziękujemy

Ola i Hubert

Rewelacyjny zespół muzyczny. Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego przyjęcia weselnego. Super bawili się zarówno młodsi jak i starsi goście. Ariel - fantastyczny wodzirej, wspaniałe barwy głosów wokalistów i wokalistki. Polecamy!!! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy samych sukcesów!!!

Agnieszka i Waldek