zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw

Korne - Leśny Dworek

Długo szukaliśmy odpowiedniego zespołu na 100kę. Jak wiadomo młodzi są przyzwyczajeni do innego rodzaju muzyki aniżeli jest to oprawa muzyczna wykonywana przez orkiestrę. Całkiem przypadkiem trafiliśmy na zespół DAMY RADE, mimo że baliśmy się ryzyka wyboru nieznanego zespołu. Okazało się to strzałem w 10tkę !!! Bawiliśmy się świetnie, repertuar był idealnie dopasowany do nas, nauczyciele tez byli zachwyceni. Poza tym konkursy i bardzo krótkie przerwy są jak najbardziej na plus. Wszyscy bawili się rewelacyjnie i z pewnością będziemy polecać ten zespół innym klasom maturalnym w naszej szkole ;) Pozdrawiamy!

Uczniowie TB i TI/Tmt z Kościerzyny ;D

Restauracja „Pankowski” - Bydgoszcz

Z westchnieniem i tęsknotą wspominamy nasze wesele w oprawie zespołu Damy Radę. Jest to dla nas najpiękniejszy dzień w życiu, a do tego niewątpliwie przyczyniła się wspaniała oprawa muzyczna Zespołu: trafnie dobrany repertuar, super muzyka, piękny wokal, profesjonalne prowadzenie imprezy i efekty. Goście wybawili się do utraty tchu, byli zachwyceni. Gdybyśmy mieli znów wybrać zespół na imprezę, to tylko właśnie ten, gdyż wiemy, że Daliby Radę ;) GORĄCO POLECAMY i POZDRAWIAMY!

Asia i Damian, Bydgoszcz

Gościniec nad Gopłem - Grodztwo

Pragniemy serdecznie podziękować zespołowi Damy Radę, Goście weselni bawili się cudownie- my również oczywiście!!! Muzyka, pomysły na zabawę, humor...wszystko ze smakiem i gustem. REWELACYJNY ZESPÓŁ, GORĄCO POLECAMY! Pozdrawiamy serdecznie

Natalia i Emanuel

Róża Wiatrów - Głogowo k/Torunia

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Wam za oprawę muzyczną naszego wesela. My oraz wszyscy goście bawili się świetnie i byli zachwyceni jak gracie. Repertuar był dobrany zarówno dla młodych jak i tych starszych. Między innymi dzięki Wam ten dzień pozostanie najpiękniejszym dniem naszego życia :)

Monika i Michał

Agroturystyka - Borzyszkowy

Super gracie i prowadzicie wesela, dzięki Wam wszyscy goście się wybawili. Będziemy mieli co wspominać. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy

Kasia i Leszek
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: