Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny piotrkowŚlub i wesele wiążą się z wieloma wydatkami, ale także z licznymi załatwieniami i wyborami. Jednym z nich jest wybór kapeli weselnej. Szukasz zespołu muzycznego na wesele w Piotrkowie Trybunalskim? Wybierz kapelę Damy Radę. Z pewnością nie będziesz żałować. Dlaczego? Bo my Damy Radę zorganizować Ci najlepszą zabawę!

Damy Radę grać najlepsze przeboje do tańca – bogaty repertuar 500 piosnek to pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Damy Radę zająć się konferansjerką – poprowadzimy całość przyjęcia, dbając o nastroje gości, będziemy inicjować toasty. Damy Radę być wodzirejami – zorganizujemy zabawy i konkursy, które będą dodatkową atrakcją. Damy Radę także nagłośnić i oświetlić salę – posiadamy profesjonalny sprzęt, jak doskonałej jakości głośniki, mikrofony, reflektory, lasery oraz wytwornicę dymu.

Z nami Twoje wesele na pewno się uda. Jesteśmy doświadczonym i fachowym zespołem muzycznym. Za nami wiele wesel i innych imprez, dlatego my wiemy, jak dać radę sprostać oczekiwaniom naszych klientów i ich gości. Zapraszamy do kontaktu, a my obiecujemy, że Damy Radę w Piotrkowie Trybunalskim.