zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Chodzież

zespol muzyczny chodziez

Znalezienie dobrego zespołu muzycznego, który zagra na weselu często jest zadaniem bardzo trudnym. Wszyscy chcą, by była to naprawdę profesjonalna oprawa muzyczna wesela. Na szczęście – bardzo dobrze trafiliście. Zespół muzyczny na wesele w Chodzieży Damy Radę z pewnością spełni wszystkie Wasze oczekiwania.

Poprowadzimy całe wesele od A do Z. Przywitamy gości, zagramy pierwszy taniec, cały czas będziemy dbać o gorącą atmosferę przyjęcia oraz dobre nastroje gości. W naszym repertuarze znajdują się utwory, które przypadną do gustu każdemu – do wyboru jest ponad 500 utworów polskich i zagranicznych różnego rodzaju. Organizujemy też przerywniki w postaci zabaw (oczepiny, konkursy itp.). Wszystko to wcześniej ustalamy z naszymi klientami. Nasz sprzęt jest najwyższej jakości, jest gwarancją profesjonalnych efektów świetlnych i nagłaśniających.

Jeśli czeka Cię ślub i wesele – w Chodzieży zespół muzyczny Damy Radę sprawdzi się z pewnością! Swoją muzyką uświetniliśmy już setki wesel, poleca nas wiele par. Zapraszamy do kontaktu!

Rekomendacje: 

"Chodzież to nasze rodzinne miasto i to właśnie tutaj odbyło się nasze wesele. Na całe szczęście byliśmy w stanie ściągnąć do nas kapelę Damy Radę. Ten zespół muzyczny jest po prostu niesamowity! Nie przypuszczaliśmy, że wesele może być tak doskonale poprowadzone. Wszystko było o czasie i utwory do tańczenia i przerwy i zabawy. Naprawdę jesteśmy pełni podziwu dla profesjonalizmu i doświadczenia, jakie ten zespół na wesele posiada. Na pewno będziemy polecać go kolejnym parom."

Paula i Dawid
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: