Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny wieruszowPlanujesz ślub i wesele i nie możesz znaleźć dobrej kapeli? Na pewno nie raz byłeś na weselu i doskonale zdajesz sobie sprawę, że udane przyjęcie jest zasługą oprawy muzycznej. Dlatego też bardzo ważnym punktem organizacyjnym jest wybór zespołu weselnego. Zaufaj nam – Damy Radę, zespół muzyczny na wesele w Wieruszowie jest gwarancją udanej zabawy.

Czym możemy Cię przekonać? Na pewno bogatym repertuarem – na naszej liście utworów znajduje się ponad 500 utworów, wciąż dodajemy do niej nowe piosnki z różnych stylów muzycznych, z różnych epok. Zajmujemy się też obsługą konferansjerką, prowadzimy całe przyjęcie, zachęcamy gości do zabawy, inicjujemy toasty. Możemy też zmienić się w wodzirejów – zorganizujemy zabawy i konkursy – między innymi tradycyjne oczepiny. Mamy też profesjonalny sprzęt, który zapewni doskonałe efekty dźwiękowe i wizualne. Umożliwiamy też realizację życzeń Młodej Pary – można omówić z nami wszystkie szczegóły.

Naszym mottem jest granie dla naszych klientów i ich gości. Nie robimy więc z wesela występu, ale dostosowujemy się do gustu bawiących się, to ich satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Skontaktuj się więc z nami, a my zorganizujemy Ci najlepsze wesele w Wieruszowie!