Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny tomaszow Wesele jest specyficznym typem przyjęcia. Wymaga bardzo dużego zaangażowania, nakładu czasu i pieniędzy. Ale skoro to tak wyjątkowo okazja, to warto wszystko precyzyjnie zaplanować i cieszyć się naprawdę udaną imprezą. Oprócz inwestowania w salę, catering, suknie, garnitury oraz w inne szczegóły, najpierw trzeba zadbać o oprawę muzyczną. Szukasz zatem dobrego zespołu muzycznego na wesele w Tomaszowie Mazowieckim? Wybierz Damy Radę – kapelę, która zapewnia wesele marzeń.

Nasze doświadczenie przekłada się na sukces przyjęcia. Zgromadziliśmy bogaty, różnorodny repertuar, który sprawdza się na każdym rodzaju przyjęcia, a na weselach w szczególności. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Wcielamy się też w rolę wodzirejów i konferansjerów – prowadzimy wesele, organizujemy konkursy, inicjujemy toasty.

Gwarantujemy obsługę muzyczną na najwyższym poziomie. Warto nam zaufać – opinie naszych wcześniejszych klientów mówią same za siebie, zapraszamy do zapoznania się z nimi oraz z naszymi wykonaniami w formie audio i video. Jeśli wesele w Tomaszowie Mazowieckim – to tylko z zespołem Damy Radę!