zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół Weselny Nowa Wieś Wielka

Zespół muzyczny DAMY RADĘ
Najlepszy zespół weselny
Zespół weselny Ariel Matysiak

Zespół muzyczny na wesele w Nowej Wsi Wielkiej

Planując swoje wymarzone wesele w Nowej Wsi Wielkiej, warto wybrać zespół muzyczny, który sprawi, że ten wyjątkowy dzień będzie pełen niezapomnianych chwil. Zespół Damy Radę to gwarancja fantastycznej zabawy i profesjonalizmu.

Zespół weselny Damy Radę – energia i pasja

Zespół Damy Radę to synonim energetycznych występów i pasji do muzyki. Jako doświadczony zespół weselny kujawsko-pomorskie, oferujemy szeroki repertuar muzyczny, który zadowoli każdego gościa.

Zespoły weselne Nowa Wieś Wielka – wybierz najlepszych

Decydując się na zespoły weselne w Nowej Wsi Wielkiej, warto postawić na doświadczenie i profesjonalizm. Zespół Damy Radę gwarantuje wysoki poziom wykonania i niezapomniane wrażenia muzyczne.

Image
Zespół muzyczny DAMY RADĘ
Image

Niezapomniane wesele
dzięki naszej muzyce.

Mamy pełne przekonanie, że nasza pasja i profesjonalizm przekładają się na niezapomniane muzyczne doznania, które uczynią Wasze wesele wydarzeniem, o którym będzie się mówić przez lata.

Standardowa ofera obejmuje:

  • usługę muzyczną
  • prowadzenie wesela (przywitanie gości, zachęcanie do zabawy, konkursy, oczepiny)
  • oświetlenie sali tanecznej (ruchome głowy, listwy LED BAR, reflektory LED PAR)

Usługi dodatkowe:
  • taniec w chmurach (ciężki dym)
  • fontanny iskier
Image

Dajemy ton Waszym najpiękniejszym chwilom.

Wasz ślub zasługuje
na wyjątkową oprawę muzyczną.

Zespół na wesele Damy Radę – muzyka, która łączy pokolenia

Oprawa muzyczna jest kluczem do udanej zabawy weselnej. Nasz zespół na wesele w Nowej Wsi Wielkiej to pewność, że parkiet będzie pełen od pierwszych do ostatnich chwil imprezy.

Orkiestra weselna w Nowej Wsi Wielkiej – Damy Radę

Jako orkiestra weselna, Damy Radę zapewnia nie tylko świetne aranżacje największych hitów, ale także profesjonalne podejście do każdego szczegółu muzycznej oprawy Waszego wesela.

Kapela na wesele – Damy Radę w Nowej Wsi Wielkiej

Wybierając kapelę na wesele Damy Radę, decydujecie się na niezapomniane wrażenia muzyczne. Nasza muzyka to idealne tło dla weselnych chwil, pełnych radości i wzruszeń.

Ogromne wyrazy uznania dla zespołu muzycznego Damy Radę! To jak zagrał na naszym weselu, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Wiedzieliśmy, że pewnie nie wszyscy goście będą chcieli się bawić, ponieważ w naszej rodzinie nie brakuje osób “nie tańczących”. Jednak przy tym zespole nikt nie siedział przez całą noc przy stoliku. Zespół nie tylko wprowadził super atmosferę na weselu, ale też na rozkręcił imprezę i gości, że nawet największe ponuraki wyszły na parkiet i bawiły się. Wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni. Gorące podziękowania za tak wspaniałą zabawę. Covery, które słyszeliśmy, były niezwykłe. W pewnym momencie nie wiadomo było czy tańczyć czy słuchać, czy śpiewać razem z zespołem. Było fantastycznie! A wszystkim parom, które planują swoje wesele, polecamy ten zespół. Jeśli martwicie się o to, że macie w rodzinie ponuraki, które nie będą tańczyć, to niepotrzebnie. Ta kapela muzyczna potrafi wyciągnąć na parkiet każdego i sprawić, że goście będą świetnie się bawić do samego rana. Polecamy!

Wybraliśmy zespół Damy Radę na nasze wesele i była to najlepsza decyzja! Od pierwszych utworów czuliśmy, że ta muzyka jest czymś wyjątkowym. Zespół wykazał się nie tylko talentem muzycznym, ale także znakomitą umiejętnością adaptacji do nastroju gości. Ich repertuar jest szeroki i różnorodny, dzięki czemu wszyscy bawili się świetnie. Serdecznie polecam!

Nasze wesele w Nowej Wsi Wielkiej było dosyć spore i do tego dwudniowe. Wiedzieliśmy, że dla zespołu będzie to męczące wyzwanie. Jednak nasza kapela weselna Damy Radę, trzymała fason przez całe dwa dni. Atmosfera wesela była fantastyczna. Muzyka grana na żywo ma jednak swój klimat, którego nie da się zastąpić. Ogromne wyrazy uznania dla zespołu nie tylko za lata doświadczenia, ale przede wszystkim za talent do gry, śpiewania, oraz prowadzenia zabaw. Byliśmy i nadaj jesteśmy pod wielkim wrażeniem, podobnie jak nasi goście weselni. Cała rodzina gratulowała nam wyboru zespołu na wesele. Ze strony kapeli widoczny był również pełen profesjonalizm, oraz ogromna życzliwość, co nas niezmiernie cieszy. Lepszego zespołu na wesele nie mogliśmy sobie chyba wymarzyć. Bardzo dziękujemy. Ten zespół jest godny polecenia każdej parze planującej swoje wesele m.in w Nowej Wsi Wielkiej. Nasi przyjaciele zamierzają się pobrać, więc my już teraz polecamy im kapelę muzyczną Damy Radę. Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli tę przyjemność zabawy na imprezie, którą będzie prowadziła ta kapela. Polecamy!

Zespół muzyczny Damy Radę to prawdziwi profesjonaliści w swoim fachu. Ich występ na naszym weselu w Nowej Wsi Wielkiej przeszedł najśmielsze oczekiwania. Muzyka na żywo dodała uroczystości niezapomnianego charakteru, a zespół z łatwością nawiązał świetny kontakt z gośćmi. Jestem pod ogromnym wrażeniem ich zaangażowania i talentu. Z całego serca polecam!

Zespół Damy Radę grał na naszym weselu w Nowej Wsi Wielkiej i muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę! Muzyka była doskonale dobrana do różnorodnych gustów naszych gości, a energia muzyków niesamowita. Każdy taniec przyciągał na parkiet kolejne osoby, a zabawa trwała do białego rana. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnego zespołu weselnego, który potrafi rozkręcić każdą imprezę!

Nie mogliśmy trafić lepiej wybierając zespół Damy Radę na naszą weselną uroczystość! Każdy element ich występu był dopracowany do perfekcji, od jakości dźwięku po interakcje z publicznością. Zespół świetnie radzi sobie z różnorodnością muzyczną, dzięki czemu każdy gość znalazł coś dla siebie. To był niezapomniany wieczór, a zespół Damy Radę miał w tym ogromny udział. Z całego serca polecam!
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: