zespol_muzyczny_bydgoszcz_torun_inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
Muzyczny zespół weselny Inowrocław
Zespół weselny Toruń, Brodnica, Grudziądz, Rypin
zespół muzyczny Janikowo | Mogilno | Biskupin | Inowrocław
Sprawdzony zespół weselny Bydgoszcz | Toruń | Włocławek

Zespół weselny Nowa Wieś Wielka - U Sławka

zespol muzyczny nowa wiesCzeka Cię ślub i wesele? Na pewno poszukujesz dobrej kapeli muzycznej. A to wcale nie jest łatwym zadaniem. Dziś na rynku zespołów weselnych jest dość tłoczno, trzeba jednak wiedzieć, że nie każda kapela zapewnia dobrą zabawę.

Wybierz Damy Radę! To zespół muzyczny na wesele w Nowej Wsi Wielkiej. Jesteśmy doświadczoną kapelą, naszą muzyką uświetnialiśmy już setki wesel, studniówek czy innych imprez. Dzięki temu doskonale znamy się na organizacji tego typu przyjęć. Wiemy, przy jakiej muzyce goście bawią się najlepiej, wiemy, jak zachęcić ich do tańca, dobieramy konkursy, które wzbudzają najwięcej entuzjazmu.

Pełen profesjonalizm

Wybierając nas, stawiasz na profesjonalizm. Z nami każde wesele będzie niezapomniane i dostarczy wielu wrażeń. Gwarantujemy, że zabawa nie skończy się przed świtem. Posiadamy doskonałej jakości sprzęt muzyczny, mikrofony, głośniki oraz efekty świetlne, takie jak reflektory czy wytwornice dymu.

Nasz zespół muzyczny od wielu lat gra na weselach oraz innych imprezach okolicznościowych. Poszerzamy swój repertuar, dzięki czemu każdy może odnaleźć w nim coś dla siebie. Nie pozwalamy siedzieć gościom przy stolikach podczas gdy zabawa weselna trwa w najlepsze. Dbamy również o atmosferę wesela od początku do samego końca. Profesjonalizm, doświadczenie, energiczne piosenki i wyjątkowy nastrój przyjęcia weselnego - z nami to pewne!

Gorąco zapraszamy wszystkich planujących wesele w Nowej Wsi Wielkiej do współpracy. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, gwarantujemy fantastyczną zabawę i profesjonalną oprawę muzyczną każdej imprezy.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

 

Damy Radę to idealny wybór na wesele w Nowej Wsi Wielkiej! Zrobimy wszystko, by Twoje wesele było najpiękniejszym wspomnieniem. Z nami każda zabawa musi się powieść.

Rekomendacje:

“Ogromne wyrazy uznania dla zespołu muzycznego Damy Radę! To jak zagrał na naszym weselu, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Wiedzieliśmy, że pewnie nie wszyscy goście będą chcieli się bawić, ponieważ w naszej rodzinie nie brakuje osób “nie tańczących”. Jednak przy tym zespole nikt nie siedział przez całą noc przy stoliku. Zespół nie tylko wprowadził super atmosferę na weselu, ale też na rozkręcił imprezę i gości, że nawet największe ponuraki wyszły na parkiet i bawiły się. Wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni. Gorące podziękowania za tak wspaniałą zabawę. Covery, które słyszeliśmy, były niezwykłe. W pewnym momencie nie wiadomo było czy tańczyć czy słuchać, czy śpiewać razem z zespołem. Było fantastycznie! A wszystkim parom, które planują swoje wesele, polecamy ten zespół. Jeśli martwicie się o to, że macie w rodzinie ponuraki, które nie będą tańczyć, to niepotrzebnie. Ta kapela muzyczna potrafi wyciągnąć na parkiet każdego i sprawić, że goście będą świetnie się bawić do samego rana. Polecamy! “

Gosia i Marek

“Nasze wesele w Nowej Wsi Wielkiej było dosyć spore i do tego dwudniowe. Wiedzieliśmy, że dla zespołu będzie to męczące wyzwanie. Jednak nasza kapela weselna Damy Radę, trzymała fason przez całe dwa dni. Atmosfera wesela była fantastyczna. Muzyka grana na żywo ma jednak swój klimat, którego nie da się zastąpić. Ogromne wyrazy uznania dla zespołu nie tylko za lata doświadczenia, ale przede wszystkim za talent do gry, śpiewania, oraz prowadzenia zabaw. Byliśmy i nadaj jesteśmy pod wielkim wrażeniem, podobnie jak nasi goście weselni. Cała rodzina gratulowała nam wyboru zespołu na wesele. Ze strony kapeli widoczny był również pełen profesjonalizm, oraz ogromna życzliwość, co nas niezmiernie cieszy. Lepszego zespołu na wesele nie mogliśmy sobie chyba wymarzyć. Bardzo dziękujemy. Ten zespół jest godny polecenia każdej parze planującej swoje wesele m.in w Nowej Wsi Wielkiej. Nasi przyjaciele zamierzają się pobrać, więc my już teraz polecamy im kapelę muzyczną Damy Radę. Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli tę przyjemność zabawy na imprezie, którą będzie prowadziła ta kapela. Polecamy!”

Aleksandra i Patryk
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie