Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny wagrowiecZbliżające się wesele to mnóstwo rzeczy do zrobienia. Wśród tych ustaleń trzeba znaleźć czas na zamówienie kapeli weselnej. Jest to wręcz jedna z najważniejszych rzeczy do załatwienia. Bez dobrego zespołu muzycznego żadne wesele się nie uda. Koniecznie zatem trzeba zdecydować się i wybrać taki, by wszyscy goście dobrze się bawili, a atmosfera była na odpowiednim poziomie. Jeśli planujesz wesele w Wągrowcu, wybierz Damy Radę – najlepszą kapelę w Wielkopolsce.

Nasz zespół muzyczny oferuje muzykę dla każdego. W naszym szerokim repertuarze posiadamy mnóstwo różnych utworów, które spodobają się i starszym, i tym trochę młodszym. Zabawiamy także gości konkursami, które są kulturalne, na poziomie i dostarczają rozrywki. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który zapewni doskonałe nagłośnienie i oświetlenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jeśli marzy Ci się udana zabawa podczas przyjęcia weselnego, zadzwoń lub napisz do nas. A my – najlepszy zespół muzyczny na wesele w Wągrowcu – zapewnimy Ci niesamowite wesele do białego rana!

 

 

"Wągrowiec to mała, ale urocza mieścinka w województwie wielkopolskim. Tutaj też odbył się nasz ślub i wesele. Wszystko musieliśmy organizować 2 lata wcześniej, ze względu na pozajmowane terminy sal. Na szczęście udało nam się zarezerwować zespół muzyczny Damy Radę. Był to ostatni termin w miesiącu i roku, w którym był nasz ślub. Zabawa była rewelacyjna i to dzięki właśnie kapeli muzycznej Damy Radę. Muzyka była grana na bardzo wysokim poziomie. Nasi goście bawili się do białego rana. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie z Wągrowca."

 

Paula i Dawid