zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół Weselny 'Damy Radę' - Oprawa Muzyczna w Inowrocławiu

Zespół muzyczny DAMY RADĘ
Najlepszy zespół weselny
Zespół weselny Ariel Matysiak

Zespół Muzyczny na Wesela w Inowrocławiu - "Damy Radę"

Planując wesele w Inowrocławiu, zespół "Damy Radę" zapewni niezapomnianą oprawę muzyczną. Nasza muzyka sprawi, że Twoje wesele będzie wyjątkowe. Z nami każda chwila na parkiecie stanie się niezapomnianym przeżyciem dla Ciebie i Twoich gości.

Doświadczenie i Profesjonalizm na Weselach

Nasz zespół muzyczny to gwarancja profesjonalizmu. Specjalizujemy się w oprawie muzycznej wesel, dostosowując repertuar do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów. Z nami każde wesele w Inowrocławiu staje się wyjątkowym wydarzeniem.

Pełna Obsługa Muzyczna Twojego Wesela w Inowrocławiu

Oferujemy kompleksową obsługę muzyczną, od powitania gości po oczepiny. Nasz zespół weselny z Inowrocławia gwarantuje fantastyczną muzykę i profesjonalne prowadzenie całego przyjęcia, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Image
Zespół muzyczny DAMY RADĘ
Image

Niezapomniane wesele
dzięki naszej muzyce.

Mamy pełne przekonanie, że nasza pasja i profesjonalizm przekładają się na niezapomniane muzyczne doznania, które uczynią Wasze wesele wydarzeniem, o którym będzie się mówić przez lata.

Standardowa ofera obejmuje:

  • usługę muzyczną
  • prowadzenie wesela (przywitanie gości, zachęcanie do zabawy, konkursy, oczepiny)
  • oświetlenie sali tanecznej (ruchome głowy, listwy LED BAR, reflektory LED PAR)

Usługi dodatkowe:
  • taniec w chmurach (ciężki dym)
  • fontanny iskier
Image

Dajemy ton Waszym najpiękniejszym chwilom.

Wasz ślub zasługuje
na wyjątkową oprawę muzyczną.

Repertuar Dopasowany do Twoich Oczekiwań

Od klasycznych hitów po najnowsze przeboje - nasz zespół muzyczny "Damy Radę" z Inowrocławia zapewni repertuar, który zachwyci wszystkich gości. Z nami parkiet będzie pełen przez całą noc, a muzyka dostosowana do każdego gustu.

Wyjątkowe Zabawy i Konkursy Weselne

Organizujemy zabawy i konkursy, które umilą czas i wprowadzą gości w radosny nastrój. Nasze atrakcje są zawsze dopasowane do charakteru imprezy, gwarantując świetną zabawę i niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników.

Rezerwacja i Kontakt

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować termin i dowiedzieć się więcej o naszej ofercie. "Damy Radę" w Inowrocławiu to gwarancja udanej imprezy i niezapomnianych wspomnień dla Ciebie i Twoich gości.

Szukacie zespołu na wesele w Inowrocławiu? Już nie musicie! Zespół muzyczny Inowrocław Damy Radę jest chyba najlepszym wyborem. Zagrali na naszym weselu i to na bardzo wysokim poziomie! Usłyszeliśmy fantastyczne covery wielu znanych utworów, również tych najnowszych, ale też klasyki weselne. Pojawiły się nawet piękne piosenki, których nikt na sali chyba nie znał. A gdy były zabawy prowadzone przez zespół, to o mało nie popłakaliśmy się ze śmiechu. Atmosfera była rewelacyjna do białego rana. Całe wesele obfitowało w szalone tańce hulańce. Jeszcze długo goście nam gratulowali wyboru zespołu na wesele. Do dziś jak oglądamy po raz kolejny nagrania z wesela, to mile wspominamy nasze wesele. Zawsze śmiejemy się jak przypominamy sobie tamte zabawy. Gorące podziękowania dla zespołu Damy Radę za cudowną zabawę. Bardzo cieszymy się, że zagraliście na naszym przyjęciu. Dzięki Wam, jest ono niezapomniane. Polecamy również wszystkim parom, znajomym, w rodzinie. Jeśli planujecie wesele w Inowrocławiu, to z zespołem Damy Radę możecie mieć pewność, iż będzie ono niezwykle udane. Pozdrawiamy!

Jeżeli jesteście z Inowrocławia lub planujecie wesele w tym mieście albo okolicy, to zdecydowanie polecimy Wam świetną kapelę weselną DAMY RADĘ. Zagrali na naszym weselu niedawno i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.Od początku były jasne warunki współpracy, kapitalnie zagrali na naszym weselu. Zachwyciły nas też zabawy i konkursy, przy których śmiechu było co nie miara. Wszyscy goście się bawili, nikt nie okupował stolika. Gorąco więc polecamy tę kapelę weselną i dziekujemy!

Kapela weselna w Inowrocławiu? My zaufaliśmy kapeli Damy Radę i to był bardzo trafiony wybór. Wesele wyszło wspaniale, świetnie dobierali repertuar, zabawy też na dobrym poziomie i w odpowiednim guście. Sama atmosfera współpracy była bardzo miła, mogliśmy liczyć na radę i pomocną dłoń ze strony zespołu. Wyszło znakomicie, dziękujemy! Polecamy Damy Radę - najlepszy zespół weselny w Inowrocławiu!

Zespół weselny DAMY RADĘ jest naprawdę super. Zagrali na naszym weselu w Inowrocławiu. O mały włos nie załapalibyśmy się na termin, decyzja dzień później i pewnie musielibyśmy szukać innej kapeli. Na całe szczęście nie musieliśmy. Kapela jest rewelacyjna, aż dziw, że to tylko 3 osoby, bo grają jak za 5. Kapitalnie przeprowadzane konkursy i zabawy, świetna atmosfera, goście bawili się do białego rana. Strasznie się cieszymy, że ten zespół zagrał u nas i oczywiście polecamy wszystkim, którzy już szukają kapeli na wesele w Inowrocławiu. Warto z nimi współpracować!

Nie byliśmy z początku przekonani do zespołu muzycznego i myśleliśmy o wynajęciu DJ’a. Teraz już wiemy, że popełnilibyśmy ogromny błąd. Kapela na wesele to naprawdę pozycja obowiązkowa, a jeśli jest to jeszcze kapela Damy Radę, to już w ogóle. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej zabawy weselnej w Inowrocławiu i nie zamienilibyśmy tej kapeli na żadną inną. Zespół zadbał o całą oprawę muzyczną oraz rozrywkową od A do Z. Cała sala bawiła się doskonale, zarówno młodzi, jak i starzy. Po prostu super!

Nasze wesele w Inowrocławiu zapamięta cała rodzina i przyjaciele na bardzo długo. Oczywiście z pozytywnymi wrażeniami dzięki wspaniałej zabawie, jaką zapewnił nam zespół DAMY RADĘ. Bawiliśmy się rewelacyjnie, konkursy i zabawy to ogromna dawka humoru. Same wykonania muzyczne piosenek, zarówno klasyków jak i tych nowszych, były na wysokim poziomie. Czasami naprawdę można było się zasłuchać odpoczywając przy stoliku. Generalnie wszyscy doskonale się bawili. Dlatego też polecamy tę kapelę wszystkim parom planującym swój ślub i wesele w Inowrocławiu.

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: