Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny gniewkowoLiczysz ostatnie miesiące do ślubu i odkreślasz z listy kolejne kwestie organizacyjne? Z pewnością teraz kolej na wynajęcie kapeli weselnej. Chcesz, by Twoje wesele było niezapomniane, a parkiet pełen tańczących gości przez całą noc? Nie zwlekaj, zarezerwuj zespół muzyczny na wesele w Gniewkowie już dziś!

Damy Radę to profesjonalna kapela weselna. Nasze doświadczenie razem z bogatym repertuarem to przepis na sukces każdej zabawy weselnej. Robimy wszystko, by nasi klienci byli usatysfakcjonowani. Posiadamy sprzęt najwyższej jakości, zapewniamy też efekty świetlne.

Gramy mnóstwo przebojów, z różnych epok, z różnych stylów muzycznych. Każdy gość przyjęcia weselnego z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oferujemy także organizację konkursów – zamieniamy się w wodzirejów i prowadzimy zabawy, wcześniej omówione z Młodą Parą.

Jeśli więc poszukujesz zespołu muzycznego w Gniewkowie, nie wahaj się. Z nami każde wesele się uda. Gwarantujemy moc wrażeń, mnóstwo miłych wspomnień i zabawę przy doskonałej muzyce do samego rana. Damy Radę na weselu w Gniewkowie!