Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny janikowo Organizacja ślubu i wesela niejednemu spędza sen z oczu. Wszystkie formalności, sala, sukienka, garnitur, dekoracje....To wszytko pochłania mnóstwo nerwów i pieniędzy. Dodatkowo, trzeba także wynająć dobrą kapelę weselną. Nie ma przecież nic gorszego niż smętnie grająca orkiestra lub nudzący DJ.

Jeśli szukasz zespołu muzycznego na wesele w Janikowie, koniecznie skontaktuj się z nami. Damy Radę to kapela, która Cię nie zawiedzie. Przy naszej muzyce bawią się wszyscy – młodsi i starsi, dzieci i dorośli, miłośnicy tańców i ci mniej utalentowani w tej dziedzinie.

Powierzając nam organizację muzyczną, nie musisz już o nic się martwić. Nasi muzycy dojadą na miejsce wcześniej, przygotują salę (mamy swój profesjonalny sprzęt, w tym reflektory i wytwornice dymu) i powitają gości. Gramy, tak długo, jak długo bawią się uczestnicy przyjęcia, realizujemy wszystkie życzenia Młodej Pary. Wcielamy się także w rolę wodzirejów – prowadzimy konkursy.

Wesela, na których gramy zawsze są doskonale wspominane – zarówno przez Państwa Młodych, jak i przez ich gości. Wiemy, jak grać, by zabawa, byłą udana dla wszystkich. Zaufaj nam, a my Damy Radę w Janikowie!