Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny lodz Chyba każda para młoda chce, by jej przyjęcie weselne było przede wszystkim dobrą zabawą. A o taką dba zespół muzyczny – to od niego zależy jak będą bawić się goście. Rezerwując nas – kapelę Damy Radę na wesele w Łodzi - możesz być pewny, że będą bawić się wyśmienicie.

Dajemy Ci gwarancję, że Twoje wesele będzie udane. Specjalnie dla Ciebie i dla Twoich gości zagramy piosenki z naszego, bardzo różnorodnego repertuaru. Gwarantujemy, że parkiet będzie pełen do białego rana. Dodatkową rozrywkę zapewnią organizowane przez nas konkursy.

Zapewnimy też nagłośnie i oświetlenie sali. Będziemy też prowadzić całe przyjęcie, inicjować toasty, zachęcać gości do tańca, przygotujemy też oczepiny. Słowem – będziemy czuwać, by zabawa cały czas była na właściwym poziomie, a goście byli zadowoleni i uśmiechnięci.

Damy Radę to najlepszy zespół muzyczny na wesele w Łodzi. Jesteśmy gwarancją udanej zabawy! Z resztą sprawdź sam, a nie będziesz żałować – Twoje wesele będzie niesamowitą imprezą.