Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny miedzychodKiedy sobie wyobrażacie Wasze wesele, widzicie pełen parkiet uśmiechniętych gości, świetnie grającą kapelę i siebie wirujących w rytm muzyki? My pomożemy Ci zrealizować to marzenie. Wystarczy, że zarezerwujesz termin, a najlepszy zespół muzyczny na wesele w Międzychodzie zachwyci Was i Waszych gości.

 

Czym możemy Was zaskoczyć?

  • Znanymi i lubianymi przebojami muzycznymi na przestrzeni epok – od lat sześćdziesiątych po czasy współczesne. Mamy w repertuarze aż 500 utworów w różnych stylach muzycznych.
  • Konferansjerką – prowadzimy całą imprezę, dbamy o nastrój gości, organizujemy zabawy i konkursy.
  • Możliwością omówienia repertuaru i listy zabaw – uwzględnimy wszystkie życzenia i wskazówki.
  • Profesjonalnym sprzętem – oświetlimy i nagłośnimy salę w bardzo efektowny sposób.

 

Gramy dla Was – naszych klientów, więc to Wam ma się podobać muzyka przez nas grana. Warto tez zapoznać się z opiniami naszych wcześniejszych nowożeńców – ich słowa są najlepszą zachętą – przecież najlepszą reklamą jest zadowolony klient. Zapraszamy do kontaktu z nami!

 

 

"Piosenki na nasz pierwszy taniec zespół musiał się wcześniej nauczyć, gdyż nie było jej w repertuarze. Ale nie było z tym żadnego problemu. Zespół muzyczny Damy Radę fantastycznie ją zagrał, za co bardzo dziękujemy. Dobra kapela muzyczna to podstawa udanego wesela. Dzięki temu zespołowi nasi goście weseleni i my sami, rewelacyjnie się bawiliśmy. Zabawy, które prowadzili, były niesamowite. Wszystko się udało dzięki tej kapeli muzycznej. Dziękujemy jeszcze raz i oczywiście gorąco polecamy! Jak wesele w Międzychodzie, to zdecydowanie z zespołem Damy Radę!"

 

Marcin i Ewa