zespol_muzyczny_bydgoszcz_torun_inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
Muzyczny zespół weselny Inowrocław
Zespół weselny Toruń, Brodnica, Grudziądz, Rypin
zespół muzyczny Janikowo | Mogilno | Biskupin | Inowrocław
Sprawdzony zespół weselny Bydgoszcz | Toruń | Włocławek

Zespół muzyczny Golub - Dobrzyń

Najlepszy zespół na wesele

zespol weselny golub dobrzynOrganizowanie dużego wesela zawsze wiąże się z większą ilością formalności. Wśród tych kwestii formalnych znajduje się również sprawa zarezerwowania kapeli weselnej. Powinien to być priorytet, bo przecież niemal w całości od orkiestry weselnej zależy poziom zabawy i zadowolenia gości.

Szukasz takiego właśnie dobrego zespołu muzycznego na wesele w Golubiu-Dobrzyniu? Dobrze trafiłeś. Nasza kapela Damy Radę zapewnia wysoki poziom zabawy weselnej i gwarantuje satysfakcję Młodej Pary i wszystkich zaproszonych uczestników przyjęcia.

Lata praktyki pozwoliły nam na ustalenie szerokiego repertuaru i zdobycie wiedzy o tym, przy jakiej muzyce najlepiej w dzisiejszych czasach bawią się goście. Wiemy też, jak zachęcać do zabawy, organizowane przez nas konkursy zawsze są odpowiednie i wzbudzają entuzjazm wśród uczestników.

Przy organizacji wesela, zaraz po rezerwacji terminu, sali i kościoła, przychodzi czas na zamówienie zespołu muzycznego, który będzie grał w czasie przyjęcia. Zabawa weselna w przeważającej części zależy właśnie od kapeli muzycznej. Mamy za sobą wiele lat doświadczenia i jako profesjonalny zespół, doskonale znamy sposoby na rozkręcenie każdej imprezy. Nie wystarczy tylko profesjonalna oprawa muzyczna. Potrzebna jest również radosna atmosfera zabawy, gry i konkursy dla urozmaicenia. Współpracując z naszym zespołem, nasi klienci mają to wszystko zagwarantowane a nawet więcej.
Nasz zespół muzyczny gwarantuje wspaniałą zabawę do białego rana przy wyjątkowym oświetleniu, w wyjątkowej atmosferze no i oczywiście fantastycznych coverach. W naszym repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie. Gramy bowiem piosenki z lat 60-tych i dalej, aż po najnowsze hity. Z nami mają Państwo gwarancję, iż wesele będzie w pełni udane, a największe ponuraki będą się fantastycznie bawić na parkiecie. Profesjonalizm, doświadczenie i miła atmosfera, a nawet znacznie więcej, to wszystko znajdziecie w zespole Damy Radę.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Posiadamy też profesjonalny sprzęt muzyczny, mamy swoje własne nagłośnienie i urządzenia wywołujące efekty świetlne (reflektory, wytwornica dymu). Jesteśmy otwarci na życzenia i sugestie Młodej Pary, chętnie realizujemy Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu z nami. Damy Radę w Golubiu-Dobrzyniu!

Rekomendacje:

“Jak organizujecie wesele w Golubiu - Dobrzyniu, to zdecydowanie polecamy zarezerwować zespół muzyczny Damy Radę! Ta kapela to profesjonaliści, którym nie brakuje nowych pomysłów na zabawy. Stale też poszerzają swój repertuar, są na czasie. Przekonaliśmy się o tym na naszym własnym weselu, na którym grali. Oprócz coverów znanych utworów z czasów młodości naszych rodziców, naszego dzieciństwa i dorastania, były również najnowsze przeboje. Multum gości słysząc te piosenki, jeszcze lepiej i energiczniej się bawiła. Nasze kuzynostwo to wręcz skakało niemal pod sama dekorację. Chyba na żadnym innym weselu tak się z rodziną nie bawiliśmy. Super atmosfery dopełniało też poczucie humoru, oraz serdeczność ze strony zespołu. Współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność. Wszystko mieliśmy dograne w umowę przed weselem. Sam zespół też podpowiadał nam, co powinno się znaleźć w takiej umowie, bo nie o wszystkim pamiętaliśmy. Niezmierni się cieszymy, że na naszym weselu zagrał właśnie zespół muzyczny Damy Radę. Polecamy każdemu, absolutnie każdemu, kto szuka zespołu na wesele. Nie zastanawiajcie się nawet na DJ'em. Jedna osoba nie jest w stanie wprowadzić i dbać o atmosferę zabawy, gdy jest skupiona na graniu. Co zespół to zespół. Polecamy!”

Hania i Radek

"Golub-Dobrzyń to niewielka miejscowość i obawialiśmy się, że nie znajdziemy odpowiedniego zespołu na nasze wesele. Na szczęście natrafiliśmy na zespół muzyczny Damy Radę i spieszymy z wystawieniem pozytywnego komentarza, ponieważ nie przypuszczaliśmy, że kapela tak świetnie poradzi sobie z rozbawieniem wszystkich gości. Ku naszemu szczeremu zdziwieniu ostatni goście zeszli z parkietu dopiero nad ranem, zespół wytrwale im przygrywał. To była naprawdę cudowna zabawa! Dziękujemy!"

Dominika i Piotr
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie