Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol wolomin Chciałbyś, by na Twoim weselu zagrała kapela, która spełni wszystkie Twoje wymagania i oczekiwania? Zależy Ci na oprawie muzycznej na najwyższym poziomie? Doskonale trafiłeś! Damy Radę to doskonały zespół muzyczny na wesele w Wołominie.

Z pewnością zachwyci Cię nasza boga lista utworów – 500 najróżniejszych przebojów od lat 60. po czasy obecne. Dysponujemy też profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym (głośniki, mikrofony najlepszej jakości) i oświetlającym (reflektory, lasery, wytwornica dymu). Zapewniamy przygotowanie atrakcji w stylu konkursów i zabaw. Zajmujemy się też obsługa konferansjerską – będziemy zachęcać do zabawy, dbać o nastrój przyjęcia i inicjować toasty.

Przede wszystkim jednak jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania, życzenia i sugestie. Chętnie realizujemy takie propozycje. Naszym mottem jest granie dla pary młodej i ich gości, nie dla siebie.

Jeśli więc szukasz zespołu muzycznego miarę swoich potrzeb – skontaktuj się z nami. Zarezerwuj termin i odliczaj dni do uroczystości ślubnych. A my Damy Radę na weselu w Wołominie!