weselny zespół muzyczny Inowrocław

zespol wolominChciałbyś, by na Twoim weselu zagrała kapela, która spełni wszystkie Twoje wymagania i oczekiwania? Zależy Ci na oprawie muzycznej na najwyższym poziomie? Doskonale trafiłeś! Damy Radę to doskonały zespół muzyczny na wesele w Wołominie.

Z pewnością zachwyci Cię nasza boga lista utworów – 500 najróżniejszych przebojów od lat 60. po czasy obecne. Dysponujemy też profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym (głośniki, mikrofony najlepszej jakości) i oświetlającym (reflektory, lasery, wytwornica dymu). Zapewniamy przygotowanie atrakcji w stylu konkursów i zabaw. Zajmujemy się też obsługa konferansjerską – będziemy zachęcać do zabawy, dbać o nastrój przyjęcia i inicjować toasty.

Przede wszystkim jednak jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania, życzenia i sugestie. Chętnie realizujemy takie propozycje. Naszym mottem jest granie dla pary młodej i ich gości, nie dla siebie.

Jeśli więc szukasz zespołu muzycznego miarę swoich potrzeb – skontaktuj się z nami. Zarezerwuj termin i odliczaj dni do uroczystości ślubnych. A my Damy Radę na weselu w Wołominie!