Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

Zespół weselny w Rypinie

zespol weselny rypin

Organizując wesele, trudno nie zająć się zarezerwowaniem kapeli muzycznej. Trzeba zrobić to odpowiednio wcześniej, ponieważ współcześnie zespoły muzyczne nadal robią furorę na przyjęciach weselnych i chętnych jest bardzo wiele.

Szukasz dobrego zespołu muzycznego na wesele w Rypinie? Doskonale trafiłeś. Nasza kapela Damy Radę specjalizuje się w obsłudze muzycznej wesel. Gramy już bardzo długo, posiadamy duże doświadczenie. Dzięki temu zgromadziliśmy bogaty repertuar (około 500 różnych utworów w najróżniejszych stylach muzycznych) oraz wiedzę o tym, jak prowadzić zabawę, by Para Młoda i jej goście byli zadowoleni.

Gramy przede wszystkim dla uczestników przyjęcia, to jest naszym głównym celem. Dbamy o nastrój wesela, zapraszamy gości do zabawy, inicjujemy toasty, przyjmujemy i realizujemy dedykacje. Możemy także wcielić się w role wodzirejów i poprowadzić ustalone wcześniej konkursy.

Wiemy, iż każda młoda para dokłada wszelkich starań, aby przyjęcie weselne było w pełni udane. Jednym z warunków dobrej zabawy w czasie imprezy weselnej jest wybór profesjonalnego zespołu muzycznego. Mamy za sobą lata doświadczeń w prowadzeniu wielu imprez i wprowadzaniu fantastycznej atmosfery. Wiemy jak sprawić, aby goście czuli się swobodnie na parkiecie i świetnie się bawili. A szeroki repertuar gwarantuje, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy swój własny sprzęt, przygotujemy wszystko wcześniej (instrumenty, nagłośnienie, reflektory, wedle życzeń – wytwornicę dymu). Z nami uda się każde wesele w Rypinie. Jako profesjonalna kapela muzyczna mamy za sobą już wiele lat doświadczeń. Graliśmy na wielu udanych weselach w różnych miejscowościach. Stale poszerzamy nasz repertuar, znajomość świetnych zabaw i konkursów. Dlatego też oprócz standardowych zabaw prowadzimy również te, które nie są tak znane, a dostarczają multum radości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Rekomendacje:

"Nasze wesele w Rypinie wypadło w zimie. Niezbyt to popularny czas na wesele, ale i tak wypadło świetnie. Na naszym przyjęciu grał profesjonalny zespół muzyczny Damy Radę. W sposobie ich prowadzenia zabaw i samego przygotowania do wesela widać było doświadczenie i właściwe serdeczne podejście. Nie brakowało również poczucia humoru, fantastycznej muzyki, szalonej zabawy na parkiecie do białego rana i przemiłej atmosfery. Sama współpraca była również na bardzo dobrym poziomie. Wszystko mieliśmy ustalone i zawarte w umowie. W pełni wywiązali się ze zobowiązań. Również wiele życzliwości ze strony zespołu było skierowane w stronę naszą i gości weselnych. Gorąco dziękujemy zespołowi za wspaniałą zabawę. Byliście fantastyczni, dziękujemy!"

Monika i Rafał

"Jesteśmy świeżo po zabawie weselnej, ale nie mogliśmy się powstrzymać od natychmiastowego wystawienia pozytywnego komentarza. Choć wesele miało miejsce w niewielkiej miejscowości, jaką jest Rypin, to zabawa miała naprawdę wielki format. A to wszystko dzięki zespołowi muzycznemu Damy Radę! Zespół na wesele jak ten to naprawdę rzadkość. Świetne wokale i gra na instrumentach, profesjonalny sprzęt i wybitna zdolność do porwania gości na parkiet. Czego chcieć więcej? Pozdrawiamy!"

Emilia i Łukasz