Dobry kontakt z gośćmi to połowa sukcesu. Zespół muzyczny gwarantuję obsługę konferansjerską imprezy wraz z prowadzeniem zabaw i konkursów. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń z zamawiającym.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i życzenia odnośnie wykonywanych piosenek. Proszę jednak pamiętać, że to co podoba się zamawiającym niekoniecznie musi podobać się uczestnikom imprezy. Radzimy zaufać naszemu doświadczeniu w doborze repertuaru.

Długość bloków muzycznych zależy przede wszystkim od bawiących się gości. Jeśli goście dobrze się bawią - nie mamy "z góry" ustalonego limitu piosenek. Kierując się doświadczeniem gramy tyle ile trzeba :)

Podpisując umowę to Państwo decydują o ilości godzin występu zespołu muzycznego DAMY RADĘ. Jeśli będzie istniała potrzeba przedłużenia imprezy - nie ma sprawy - można się dogadać.

Najczęściej występujemy w takich miastach jak: Toruń, Bydgoszcz, Solec Kujawski, Gniewkowo, Inowrocław, Trzemeszno, Gniezno, Konin, Kalisz, Poznań, Łódź, Włocławek - jednak nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy zagrali w dowolnym miejscu w Polsce.

W ciągu tygodnia otrzymujemy dużo zapytań i telefonów. Część klientów jest zdecydowana i chce umówić się na podpisanie umowy, część dzwoni tylko "orientacyjnie". Z tego względu nie przyjmujemy wstępnych rezerwacji. Termin jest zarezerwowany tylko po wpłacie zadatku.

Po uprzednim uzgodnieniu terminu drogą telefoniczną bądź mailową zadatek można wpłacić na nasze konto bankowe korzystając z zakładki "Rezerwacja terminu"

Rezerwacja terminu następuje po wpłacie zadatku. Zadatek można wpłacić osobiście lub przelewem.

O rezerwacji terminu prosimy powiadomić nas niezwłocznie po podjęciu decyzji o organizacji imprezy. Z uwagi na to, że większość imprez odbywa się w soboty mamy rezerwacje nawet z dwuletnim wyprzedzeniem.

Koszt oprawy muzycznej uzależniony jest od terminu, miejsca oraz ilości godzin trwania imprezy. W celu ustalenia dokładnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet moose knuckles outlet usb backpack outlet happiness outlet down jackets outlet cappotti italia outlet fjallraven outlet