weselny zespół muzyczny Inowrocław

Dobry kontakt z gośćmi to połowa sukcesu. Zespół muzyczny gwarantuję obsługę konferansjerską imprezy wraz z prowadzeniem zabaw i konkursów. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń z zamawiającym.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i życzenia odnośnie wykonywanych piosenek. Proszę jednak pamiętać, że to co podoba się zamawiającym niekoniecznie musi podobać się uczestnikom imprezy. Radzimy zaufać naszemu doświadczeniu w doborze repertuaru.

Długość bloków muzycznych zależy przede wszystkim od bawiących się gości. Jeśli goście dobrze się bawią - nie mamy "z góry" ustalonego limitu piosenek. Kierując się doświadczeniem gramy tyle ile trzeba :)

Podpisując umowę to Państwo decydują o ilości godzin występu zespołu muzycznego DAMY RADĘ. Jeśli będzie istniała potrzeba przedłużenia imprezy - nie ma sprawy - można się dogadać.

Najczęściej występujemy w takich miastach jak: Toruń, Bydgoszcz, Solec Kujawski, Gniewkowo, Inowrocław, Trzemeszno, Gniezno, Konin, Kalisz, Poznań, Łódź, Włocławek - jednak nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy zagrali w dowolnym miejscu w Polsce.

W ciągu tygodnia otrzymujemy dużo zapytań i telefonów. Część klientów jest zdecydowana i chce umówić się na podpisanie umowy, część dzwoni tylko "orientacyjnie". Z tego względu nie przyjmujemy wstępnych rezerwacji. Termin jest zarezerwowany tylko po wpłacie zadatku.

Po uprzednim uzgodnieniu terminu drogą telefoniczną bądź mailową zadatek można wpłacić na nasze konto bankowe korzystając z zakładki "Rezerwacja terminu"

Rezerwacja terminu następuje po wpłacie zadatku. Zadatek można wpłacić osobiście lub przelewem.

O rezerwacji terminu prosimy powiadomić nas niezwłocznie po podjęciu decyzji o organizacji imprezy. Z uwagi na to, że większość imprez odbywa się w soboty mamy rezerwacje nawet z dwuletnim wyprzedzeniem.

Koszt oprawy muzycznej uzależniony jest od terminu, miejsca oraz ilości godzin trwania imprezy. W celu ustalenia dokładnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.