weselny zespół muzyczny Inowrocław

zespol muzyczny kutnoDobra kapela gwarantuje sukces każdej większej imprezy. Nie dziwi zatem fakt, że nie wyobrażamy sobie wesela bez dobrej muzyki. Najlepsza jest muzyka na żywo. A taką gwarantuje zespół muzyczny Damy Radę, który zapewnia obsługę muzyczną wesel i innych imprez w Kutnie.

Nasze doświadczenie razem z bogatym repertuarem to pewność, że wesele się uda. Gramy przeboje z wszystkich epok, poczynając od lat sześćdziesiątych po czasy współczesne. Można tańczyć do piosenek rockowych, popowych, discopolowych i wielu, wielu innych stylów i gatunków muzycznych. Każdy uczestnik zabawy znajdzie coś dla siebie. Dzięki temu parkiet będzie pełen usatysfakcjonowanych gości.

Damy Radę to najwyższa jakość w branży kapel weselnych. Przywozimy na miejsce zabawy ze sobą sprzęt nagłaśniający i oświetlający (dodatkowo reflektory i wytwornicę dymu). Wszystko to razem tworzy niepowtarzalny klimat.

Wesela to niejedyna okazja do zabawy. Nasz zespół Damy Radę uświetnia swoją grą i inne imprezy. Można nas zarezerwować na studniówki. Gramy także na balach karnawałowych i sylwestrowych oraz zapewniamy obsługę muzyczną firmowych eventów i imprez integracyjnych.

Przed imprezą możemy wcześniej ustalić grany repertuar oraz listę zabaw i konkursów (chętnie je dla Państwa poprowadzimy). Jesteśmy otwarci na sugestie, nowe pomysły i wskazówki. Z przyjemnością je zrealizujemy. Zadbamy również o poprowadzenie całości przyjęcia, gwarantując doskonałą atmosferę.

Szukasz dobrego zespołu muzycznego w Kutnie? Zespół Damy Radę wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Z miłą chęcią zbawimy Państwa gości! Damy Radę rozkręci każdą imprezę.