Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny tczew Marzysz o udanym weselu? Wyjątkowym i niezapomnianym? My spełnimy Twoje marzenia. Damy Radę to zespół muzyczny na wesele w Tczewie, która zapewni Ci wspaniałą i niepowtarzalną oprawę muzyczną przyjęcia weselnego!

Jesteśmy doświadczoną kapelą, dzięki temu udało nam się stworzyć przepis na udany scenariusz zabawy. Gramy, dostosowując się do gości. Różnicujemy bloki muzyczne – gramy muzyką dla młodszych i dla starszych. Dobrą jakość naszych wykonań zapewni profesjonalny sprzęt – instrumenty, nagłośnienie oraz oświetlenie (reflektory, lasery oraz wytwornica dymu). Poza obsługą muzyczną oferujemy także usługę konferansjerki – prowadzimy całe wesele, dbamy o odpowiednią atmosferę na sali przyjęcia, zachęcamy gości do zabawy czy inicjujemy toasty. Możemy przygotować też różne zabawy i konkursy. Z miłą chęcią je omówimy oraz skorzystamy z innych pomysłów.

Jeśli wesele w Tczewie – to tylko z Damy Radę. Z nami spełnisz swoje marzenia o wspaniałym przyjęciu weselnym. Zapraszamy do kontaktu z nami!