zespol_muzyczny_bydgoszcz_torun_inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
Muzyczny zespół weselny Inowrocław
Zespół weselny Toruń, Brodnica, Grudziądz, Rypin
zespół muzyczny Janikowo | Mogilno | Biskupin | Inowrocław
Sprawdzony zespół weselny Bydgoszcz | Toruń | Włocławek

Zespół muzyczny Lipno

Najpiękniejszy dzień w życiu

zespol weselny lipno

Ślub i wesele kojarzą się nam z podniosłą atmosferą, ale i z doskonałą zabawą do samego rana. Z takim nastawieniem przychodzą goście, takie wesele marzy się Państwu Młodym. By jednak ta zabawa faktycznie się udała, koniecznie trzeba zarezerwować dobrą kapelę weselną.

Dzisiaj branża usług muzycznych na rożnego rodzaju przyjęcia z muzyką w tle pęka w szwach. Nie jest trudno o znalezienie kapeli, gorzej ze znalezieniem tej naprawdę profesjonalnej. Nasz zespół muzyczny Damy Radę to doskonały wybór na wesele w Lipnie. Działamy już dość długo, znamy się na profesjonalnej obsłudze muzycznej wesel.

Posiadamy zróżnicowany repertuar – od hitów z lat sześćdziesiątych, przez mocne rockowe kawałki aż po najnowsze przeboje królujące w klubach i na antenach radiowych. Dzięki takiemu doborowi utworów każdy uczestnik przyjęcia weselnego znajdzie coś dla siebie.

Nasz profesjonalny zespół muzyczny dopasowuje grany repertuar również w trakcie trwania samego przyjęcia weselnego. Wiemy, iż należy być elastycznym szczególnie wobec bawiących się gości. Dlatego też gramy nie tylko stare i nowe przeboje, prowadzimy nietuzinkowe i standardowe zabawy weselne, ale przede wszystkim dopasowujemy tempo piosenek do atmosfery i gości. Jeśli widać, że są oni zmęczeni, wówczas oczywiście wprowadzimy romantyczny nastrój delikatnych ballad.

Jeśli Państwo Młodzi będą mieli na to ochotę, to zorganizujemy konkursy. Wszystko można najpierw z nami ustalić, to wesele Państwa i to Państwo, a nie my mamy na nim się dobrze bawić. Muzyka i zabawa jest nasza pasją, ale przede wszystkim robimy wszystko, by przyjęcie weselne było udane.

Zapraszamy serdecznie do współpracy. Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną imprez okolicznościowych, szczególnie przyjęć weselnych, których organizacja zaczyna się często dwa lata wcześniej. Nasz bogaty repertuar i lata doświadczenia gwarantują, iż muzyka i zabawy porwą z krzeseł wszystkich gości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Opinie i rekomendacje:

 "W Lipnie mieszkamy całe życie i tam też braliśmy ślub w uroczym kościółku, który jest jednym z głównych zabytków w naszym mieście. Wybór zespołu muzycznego nie był prosty, mieliśmy ograniczony budżet, a wiadomo, że każda para chciałaby mieć wyjątkowe wesele, na którym zagra profesjonalny zespół. Po długich poszukiwaniach trafiliśmy na kapelę muzyczną Damy Radę. Spodobał nam szczególnie sposób prowadzenia zabaw dla gości. Muzyka grana również na bardzo dobrym poziomie, widać na nagraniach, że goście fajnie się bawią. Po rozmowach z członkiem zespołu i zastanowieniu się doszliśmy do wniosku, że warto zamówić ten zespół na nasze wesele, tym bardziej, że budżet nam na to pozwalał. Nigdy nie żałowaliśmy tej decyzji. Zespół Damy Radę zagrał wprost fantastycznie na naszym weselu! Wszyscy szaleli na parkiecie. Ale nie brakowało też spokojniejszych utworów do przytulania. Oglądając nagrania z wesela, wspominamy z uśmiechem zabawę i przypominamy sobie też najlepsze momenty i zabawne sytuacje, które były przy okazji zabaw dla gości. Dziękujemy serdecznie zespołowi Damy Radę za to, że zgodzili się zagrać na naszym weselu i za super poziom, jaki trzymali do samego końca. Pozdrawiamy i polecamy w Lipnie i okolicach!"

Daria i Mirek

"Zdecydowaliśmy się na zespół muzyczny Damy Radę dzięki pozytywnym opiniom, jakie znaleźliśmy w sieci. Teraz już wiemy, że była to naprawdę trafna decyzja! Zespół na wesele to niezwykle ważny element każdej zabawy. Kapela Damy Radę wywiązała się ze swojego zadania po prostu wzorowo! Dzięki niej na pewno długo nie zapomnimy swojej zabawy weselnej. Mnóstwo pozytywnych komentarzy od gości sprawiło, że jesteśmy jeszcze bardziej zadowolenia z naszego wyboru. Dla urządzających wesele w miejscowości Lipno zdecydowanie polecamy ten zespół muzyczny!!!"

Hania i Paweł
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie