Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny tomyslIlu z nas już było na kiepskich weselach z kiepską muzyką? Na pewno wielu. Organizując swój ślub z pewnością chcielibyście takiej wpadki uniknąć. My wiem, jak na to zaradzić. Rezerwując naszą kapelę, Wasza zabawa weselna z pewnością nie będzie należeć do nudnych. Damy Radę to najlepszy wybór zespołu muzycznego na wesele w Nowym Tomyślu.

Grając już od dłuższego czasu na weselach czy innych zabawach tanecznych wyrobiliśmy swój własny styl. Wspólnie występując od lat tworzymy zgrany zespół. Wiemy, jak prowadzić wesele i jak dobierać repertuar, by wszyscy goście się bawili, a parkiet był pełen wirujących w rytm muzyki par.

Prowadzimy też zabawne konkursy, które angażują gości, ale są w dobrym smaku, każdy chętnie weźmie w nich udział. Zajmiemy się też konferansjerką – wznoszeniem toastów, witaniem gości, podtrzymywaniem sympatycznej atmosfery.

Przywozimy na miejsce wesela własny, fachowy sprzęt. Dzięki niemu możemy rozświetlić salę reflektorami, a nawet uzyskać klubowe efekty za pomocą wytwornicy dymu. Chcesz mieć najlepsze wesele w Nowym Tomyślu? Skontaktuj się z nami, a my Damy Radę na Twoim przyjęciu!

 

 

"Nasz ślub i wesele było w Nowym Tomyślu, który jest pięknym miastem z wieloma urokliwymi zakątkami. Chociaż wśród naszych gości przeważającą część stanowiły starsze ciocie i wujkowie, to jednak zabawa była przednia. Udało się to dzięki zespołowi muzycznemu Damy Radę, który grał na naszym weselu. Rewelacyjnie rozkręcili zabawę i dbali o atmosferę imprezy do samego końca. Szaleliśmy na parkiecie do białego rana. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i polecamy wszystkim, którzy planują swoje wesele w Nowym Tomyślu lub okolicach. Zespół muzyczny Damy Radę to idealny wybór!"

 

Ola i Nikodem