zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Nowy Tomyśl

zespol muzyczny tomyslIlu z nas już było na kiepskich weselach z kiepską muzyką? Na pewno wielu. Organizując swój ślub z pewnością chcielibyście takiej wpadki uniknąć. My wiem, jak na to zaradzić. Rezerwując naszą kapelę, Wasza zabawa weselna z pewnością nie będzie należeć do nudnych. Damy Radę to najlepszy wybór zespołu muzycznego na wesele w Nowym Tomyślu.

Grając już od dłuższego czasu na weselach czy innych zabawach tanecznych wyrobiliśmy swój własny styl. Wspólnie występując od lat tworzymy zgrany zespół. Wiemy, jak prowadzić wesele i jak dobierać repertuar, by wszyscy goście się bawili, a parkiet był pełen wirujących w rytm muzyki par.

Prowadzimy też zabawne konkursy, które angażują gości, ale są w dobrym smaku, każdy chętnie weźmie w nich udział. Zajmiemy się też konferansjerką – wznoszeniem toastów, witaniem gości, podtrzymywaniem sympatycznej atmosfery.

Przywozimy na miejsce wesela własny, fachowy sprzęt. Dzięki niemu możemy rozświetlić salę reflektorami, a nawet uzyskać klubowe efekty za pomocą wytwornicy dymu. Chcesz mieć najlepsze wesele w Nowym Tomyślu? Skontaktuj się z nami, a my Damy Radę na Twoim przyjęciu!

 

 

"Nasz ślub i wesele było w Nowym Tomyślu, który jest pięknym miastem z wieloma urokliwymi zakątkami. Chociaż wśród naszych gości przeważającą część stanowiły starsze ciocie i wujkowie, to jednak zabawa była przednia. Udało się to dzięki zespołowi muzycznemu Damy Radę, który grał na naszym weselu. Rewelacyjnie rozkręcili zabawę i dbali o atmosferę imprezy do samego końca. Szaleliśmy na parkiecie do białego rana. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i polecamy wszystkim, którzy planują swoje wesele w Nowym Tomyślu lub okolicach. Zespół muzyczny Damy Radę to idealny wybór!"

 

Ola i Nikodem

 

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: