zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Ostrów Wielkopolski

zespol muzyczny ostrowWesele to przyjęcie, które wymaga odpowiedniej oprawy muzycznej. Tańce i zabawy wypełniają czas podczas świętowania ślubu Młodej Pary. Jak zatem sprawić, by parkiet był pełny, goście zadowoleni, a zabawa trwała do białego rana? Rozwiązanie jest bardzo proste. Jeśli szukasz zespołu muzycznego na wesele w Ostrowie Wielkopolskim, koniecznie wybierz naszą kapelę Damy Radę!

Z nami zabawa będzie niezapominana. Gwarantuje to zróżnicowany repertuar, przy którym świetnie będą się bawić starsi i młodsi, dzieci i ich rodzice, miłośnicy disco-polo i fani rockowych dźwięków. Słowem – gramy dla każdego, nie pod siebie. Jeśli same tańce to za mało – mamy też inne propozycje. Atmosferę rozgrzeją z pewnością konkursy. Z nami nie musisz się obawiać, że będą one żenujące czy w złym guście. Masz też możliwość wybrać sobie zabawy, omówić je z nami.

Nie robimy długich przerw i gramy, dopóki goście są na parkiecie. Damy Radę to zespół muzyczny, który sprawdza się na wszystkich zabawach, a wesela z nami to jedne z najlepszych imprez w okolicy. Jeśli zespół weselny w Ostrowie Wielkopolskim – to tylko Damy Radę.

 

 

"Zabawa na naszym weselu była wyśmienita dzięki zespołowi muzycznemu Damy Radę. Bardzo się cieszymy, że zagrali na naszym przyjęciu. Muzyka była rewelacyjna, bardzo dobrze dobierali repertuar. Widać było, że mają sporo doświadczenia i są prawdziwymi profesjonalistami w swojej dziedzinie. Pomysłów na super zabawy też nie brakowało. Za to bardzo dziękujemy zespołowi i polecamy wszystkim, którzy organizują właśnie swoje wesele w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach!"

 

Daria i Szymon

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: