Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny sopot Na co powinno się zwrócić uwagę, wybierając zespół muzyczny na wesele w Sopocie? Trzeba koniecznie zapoznać się z listą usług oferowanych przez muzyków. Wybrana kapela będzie pełniła ważną rolę – to w dużej mierze zależy od zespołu, jak zabawa się uda i czy goście będą usatysfakcjonowani.

Nasz zespół Damy Radę w ofercie weselnej proponuje takie usługi, jak:

  • obsługa muzyczna,
  • szeroki i zróżnicowany repertuar,
  • obsługa konferansjerska,
  • organizacja zabaw i konkursów,
  • sprzęt nagłaśniający najwyższej jakości,
  • dodatkowe efekty wizualne – lasery, reflektory, wytwornice dymu,
  • dojazd do 100 km gratis.

Gwarantujemy, że oprawa, jaką zapewnimy podczas przyjęcia weselnego będzie na najwyższym poziomie. Co więcej, oferujemy atrakcyjne ceny i różne rabaty. Gramy także na dwudniowych weselach. Chętnie realizujemy życzenia i pomysły naszych klientów. Wcześniej wszystko omawiamy, także organizowane przez nas konkursy. Na stronie znajduje się nasz repertuar oraz wykonania z innych imprez. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością zagramy na weselu w Sopocie!

 

 

"Zdjęcia na molo w Sopocie, ślub w starym uroczym kościółku i wesele prowadzone przez zespół Damy Radę – było cudownie! Gorące podziękowania i pozdrowienia dla zespołu muzycznego przesyłamy z Sopotu. Polecamy również wszystkim znajomym i nie tylko. Jak wesele w Sopocie, to tylko z kapelą muzyczną Damy Radę. Z nimi każda impreza będzie niezapomniana!"

 

Sabina i Mikołaj

louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet moose knuckles outlet usb backpack outlet happiness outlet down jackets outlet cappotti italia outlet fjallraven outlet