zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Szamotuły

zespol muzyczny szamotulyCzeka Cię wesele? Szukasz dobrej kapeli weselnej? Nie mogłeś trafić lepiej! Damy Radę to najlepszy zespół muzyczny na wesele w Szamotułach. Zleć nam misję obsługi muzycznej Twojego wesela, a nie będziesz żałować! Dlaczego? Oto powody.

Po pierwsze – gramy muzykę, przy której bawią się wszyscy goście. W naszym bogatym repertuarze znajdą się piosenki dla starszych i dla młodszych, najnowsze przeboje i stare, sprawdzone hity. Co więcej – jeśli masz jakieś życzenia czy propozycje, co do wyboru repertuaru na Twoje przyjęcie, to wszystko możesz z nami omówić.

Po drugie – zabawiamy nie tylko muzyką, ale i prowadzimy całą konferansjerkę. Będziemy czuwać nad przebiegiem wesela non stop – na początku przywitamy gości, zainicjujemy toasty, będziemy zachęcać do tańca. Zajmiemy się także oczepinami. Możemy przygotować konkursy, które rozgrzeją atmosferę i będą atrakcyjnym przerywnikiem między piosenkami.

Po trzecie – gramy na profesjonalnym sprzęcie. Zapewniamy także nagłośnieni sali oraz oświetlenie jej (posiadamy reflektory PAR, lasery i inne urządzenia emitujące efekty świetlne).

Ponadto, dojeżdżamy na miejsce wesela. Możemy grać na dwudniowym weselu. Zajmujemy się obsługą muzyczną też na innych imprezy, jak studniówki, bale karnawałowe, zabawy sylwestrowe, imprezy integracyjne czy eventy firmowe. Jesteśmy profesjonalistami – i profesjonalnie zagramy na Twoim weselu.

Twoje wesele będzie dla nas zadaniem i Damy Radę je wykonać doskonale! Zorganizujemy Ci najlepsze wesele w Szamotułach!

 

 

"W Szamotułach mamy śliczny kościół, zabytkowy, w którym mieliśmy ślub. Wesele z kolei było w restauracji. Zabawa była rewelacyjna głównie dzięki zespołowi muzycznemu Damy Radę, który dbał o fantastyczną atmosferę imprezy. Nasi goście weselni bawili się do białego rana. Pod względem muzycznym byliśmy też zachwyceni. Zespół grał fantastycznie! Zabawy, które prowadzili, prowadziły nieraz do łez ze śmiechu. Gorąco dziękujemy za to, że byliście z nami w tym dniu i pozdrawiamy. Polecamy wszystkim parom planującym wesele w Szamotułach i okolicach. Zespół Damy Radę to rewelacyjny wybór!"

 

Dominika i Maks

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: