zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Gdańsk

zespol muzyczny gdansk Szukasz zespołu muzycznego na wesele w Gdańsku? Żadna oferta Cię nie satysfakcjonuje ani nie spełnia Twoich oczekiwań? Już nie musisz się martwić – doskonale trafiłeś. Damy Radę to idealny wybór na przyjęcie weselne, gwarantujemy wysoki poziom obsługi muzycznej.

Gramy już od dawna, nasze doświadczenie jest naszym atutem. Dlaczego? Ponieważ setki imprez, które już za nami pozwoliły nam poznać tajemnice udanej zabawy. I wiemy, co robić, jak grać i zabawiać gości, by się nie nudzili. Zapewniamy doskonałą muzykę – przekrój największych hitów polskich i zagranicznych od lat 60. po czasy współczesne.

Muzyka to nie wszystko, trzeba by była jeszcze w odpowiedniej oprawie. Dlatego też oferujemy możliwość zorganizowania sprzętu oświetleniowego i nagłaśniającego. Organizujemy zabawy i konkursy. Prowadzimy też konferansjerkę.

Z naszym zespołem muzycznym Damy Radę Twoje wesele w Gdańsku na pewno się uda. Zapewniamy mnóstwo miłych wspomnień i zabawę do białego rana przy muzyce na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

"Nasze wesele w Gdańsku było niedaleko plaży, otoczenia sprzyjało fantastycznej atmosferze w czasie imprezy. Jednak tym, co było istotą super zabawy na weselu, był zespół muzyczny Damy Radę, który prowadził zabawy i grał piękną muzykę. Goście szaleli na parkiecie do białego rana. To była wspaniała zabawa. Dziękujemy!"

 

Ewa i Boguś

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: