zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Koło

zespol muzyczny kolo

Każde przyjęcie weselne jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Każda Para Młoda marzy, by było też jak najbardziej udane. Dlatego też nie szczędzi się czasu ani pieniędzy na szereg usług, które przy okazji wesela są konieczne lub mile widzialne. Wśród takich usług znajduje się wynajęcie kapeli weselnej. Jest element wręcz niezbędny – nikt nie wyobraża sobie zabawy bez dobrej muzyki.

A dobra muzyka równa się Damy Radę, czyli najlepszy zespół muzyczny na wesele w Kole. Wesele z nami będzie cudowną uroczystością połączoną z najlepszą imprezą w okolicy. Gramy dla wszystkich – i dla starszych, i dla młodszych. W naszym repertuarze znajdą się rockowe ballady z minionych epok, swojskie utwory disco-polo i współczesne hity. Zabawimy gości konkursami, które można z nami wcześniej ustalić. Posiadamy profesjonalny sprzęt, za pomocą którego doskonale nagłośnimy i oświetlimy salę.

Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwowania terminów. Z pewnością nie będziecie żałować! Z nami Twoje wesele będzie najlepsze w całym Kole!

Rekomendacje:

"Nasze wesele nie udałoby się gdyby nie zespół muzyczny Damy Radę, który grał na naszym weselu w Kole. Mieliśmy bardzo małe wesele i baliśmy się, jak goście będą się bawić. Jednak ten zespół muzyczny potrafił niesamowicie prowadzić zabawy, rewelacyjnie grać i zabawiać gości. Zespół weselny Damy Radę wyciągnął na parkiet wszystkich naszych gości, nawet tych najbardziej opornych i za to serdecznie dziękujemy. Polecamy ten zespół muzyczny wszystkim parom planującym swoje wesele. Warto!"

Ania i Marcin
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: