Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

zespol muzyczny rojewoKażda Młoda Para chce, by jej wesele było długo wspominane. Dlatego też znalezienie dobrej kapeli weselnej jest jednym z priorytetów przy przygotowywaniu przyjęcia weselnego. Masz ślub i szukasz zespołu muzycznego na wesele w Rojewie? Wybierz naszą kapelę Damy Radę!

Za nami już setki wesel i innych imprez muzycznych. Gramy bardzo długo, mamy więc okazję śledzić trendy, wiemy, co się podoba na weselach. Dlatego też potrafimy rozkręcić każde przyjęcie. Kiedy gramy – parkiet nigdy nie jest pusty.

Posiadamy bogaty repertuar – wszystkie znane hity od lat sześćdziesiątych aż po najnowsze przeboje. Oczywiście – możemy zagrać coś specjalnie na życzenie Państwa. Wystarczy nas tylko poinformować wcześniej, jakie mają Państwo sugestie i pomysły co do repertuaru. Wcześniej ustalamy także zabawy i konkursy, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Oprócz świetnej muzyki, doskonałych hitów i pełnego parkietu gwarantujemy efekty świetlne, posiadamy i udostępniamy reflektory czy wytwornice dymu. W takiej atmosferze będziemy grać do białego rana! Zorganizujemy najlepsze wesele w Rojewie!